Vedúci pracovník na úseku laminácie PVC profilov

BRUVO Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 5, Sereď
Termín nástupu
ihneď
6,00 e / hod + odmeny (priemerná mzda, po skúšobnej dobe, vrátane príplatkov 1160e brutto ), po pol roku úprava mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NUTNÁ PRAX s prácou na laminovacom stroji.
Laminácia PVC profilov,objednávanie fólií a lepidiel, komunikácia s dodávateľmi. Zodpovednosť za sklad s fóliami, lepidlami (príjem a výdaj zo skladu). Riadenie celého procesu laminácie a pridelených pracovníkov. Príprava, údržba a nastavovanie laminovacej linky. Príprava profilov na laminovanie. Rozdeľovanie spracovaného materiálu

- práca na jednu smenu
- práca na hlavný pracovný pomer
- práca s inovatívnymi technológiami
- stravné lístky
- dochádzkový bonus
- mesačný bonusy (osobné)
- vernostný bonus
- vianočný bonus
- príplatky za nadčasy
- teambuildinové akcie
- celozávodná dovolenka
- stabilná práca v mladej a dynamickej spoločnosti
- príjemný kolektív

Informácie o výberovom konaní

na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzačí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Nutná prax (obsluha laminovacieho stroja). Zmysel pre detail. Skúsenosti s riadením ľudí. Manuálna zručnosť. Ochota učiť sa nové veci. Zodpovednosť. Spoľahlivosť. Flexibilita. Technické myslenie a zručnosť. Schopnosť pracovať v tíme a za tím. Práca nie je vhodná pre ženy, manipulácia s bremenami. Minimálne stredoškolské vzdelanie.

Spoločnosť BRUVO Slovakia s.r.o. sa už 15 rokov zaoberá výrobou plastových okien a dverí.
www.bruvo.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3461889  Megjelentetés dátuma: 2.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 6,00 e / hod + odmeny (priemerná mzda, po skúšobnej dobe, vrátane príplatkov 1160e brutto ), po pol roku úprava mzdy