Administratívny pracovník v realitnej kancelárii BRUQ REAL s.r.o.

BRUQ REAL s.r.o.

Miesto práce
Ulica svornosti 42, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme komunikatívneho a aktívneho človeka na prácu v administratíve našej spoločnosti. Práca zahŕňa spracovanie ponúk do nášho systému a na realitné portály, tvorbu textov k ponukám a úpravu fotografií. Prípravu podkladov pre ostatných členov tímu, proaktívnu podporu tímu maklérov a operatívne riešenie pridelených úloh. Prijímanie a starostlivosť o hostí, vybavovanie telefonátov a korešpondencie.

Práca v príjemnom prostredí v mladom kolektíve. V našej spoločnosti majú všetci možnosť rastu, ak vidíme potenciál, radi ho podporíme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozitívny prístup k práci, precíznosť, dobré komunikačné schopnosti, výhodou je vodičský preukaz (skupina B) a znalosť cudzích jazykov.

Bruqreal je novootvorená realitná kancelária, ktorej v prvom rade ide o spokojnosť našich klientov o ktorých sa vzorne staráme. Tým, že sme na trhu len krátko, tak o to aktívnejšie pracujeme na našom dobrom mene na realitnom trhu. Sme mladý a aktívny kolektív, ktorý má vysoké pracovné nasadenie. Našim klientom poskytujeme komplexné realitné služby v oblasti sprostredkovanie predaja a prenájmu, vrátane právneho servisu a sťahovacieho servisu zdarma.

Sme realitná spoločnosť, ktorá sa zameriava na predaj a prenájom kvalitných nehnuteľností.
ID: 3211044  Megjelentetés dátuma: 10.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou