Marketing Manager

Bruk-Bet

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1000 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów (Dystrybutorzy, firmy budowlane) w podległym regionie (Słowacja wschodnia)
• Doradztwo produktowe oraz przygotowywanie ofert handlowych
• Prowadzenie negocjacji warunków współpracy
• Opieka nad klientem i wsparcie procesu obsługi klienta w trakcie realizacji zamówień
• Przygotowywanie dokumentacji handlowej i raportów
• Współpraca z działem obsługi klienta, działem logistyki, centralą działu handlowego
• Budowanie dobrych relacji i długofalowej współpracy z klientami firmy
Od kandydatów oczekujemy:
• Co najmniej dobrej znajomości języka polskiego
• Doświadczenie na stanowisku związanym z aktywną sprzedażą B2B
• Doświadczenie w branży materiałów budowlanych będzie dużym atutem
• Wiedza z zakresu standardów profesjonalnej obsługi klienta biznesowego
• Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, umiejętność prowadzenia prezentacji i rozmów handlowych
• Umiejętność organizacji pracy własnej i samodzielność w działaniu
• Umiejętności analitycznego myślenia, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
• Silna motywacja do pracy, aktywna postawa
• Gotowość do pracy w terenie, odbywania częstych delegacji (również do centrali w Polsce)
• Gotowość do współpracy na zasadzie własnej działalności gospodarczej

Zamestnanecké výhody, benefity

• Jasne zasady współpracy zawarte w umowie o współpracy
• Atrakcyjny i motywujący system premiowy
• Wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer), szkolenia produktowe
• Możliwości rozwoju w strukturach firmy oraz podnoszenia własnych kwalifikacji

Informácie o výberovom konaní

Posiadamy sieć zakładów produkcyjnych na terenie Polski opartych na nowoczesnej technologii i jakości produkcji. We własnym zakresie projektujemy nasze wyroby łącząc nowoczesne i tradycyjne wzornictwo. Prowadzimy również doradztwo w zakresie aranżacji.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Jesteśmy wiodącym producentem materiałów budowlanych (wyroby z betonu wibro-prasowanego).
W związku z rozbudową naszego zespołu
i kolejnymi działaniami rozwojowymi, poszukujemy kandydatów na stanowisko Przedstawiciel handlowy (Region pracy: Słowacja wschodnia)
O firmie BRUK-BET Sp. Z o.o.
W tej chwili Firma Bruk-Bet to:
• 33 lata nieprzerwanej działalności
• Ponad 1200 Pracowników
• 12 Zakładów i 32 nowoczesne linie produkcyjne
• Rozbudowana sieć sprzedaży obejmująca działaniem całą Polskę
• Ciągły rozwój i kolejne inwestycje

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3385239  Megjelentetés dátuma: 11.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 Eur