Referent - technická príprava montáže

Brueckner Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme technického referenta, ktorý bude pravou rukou vedúceho technickej prípravy montáže!

Referent sa bude spolupodieľať na týchto pracovných činnostiach:
1. Zhotovenie a aktualizácia pracovných plánov na konkrétny projekt v závislosti od konštrukcie stroja:
- zadávanie pracovných operácii
- určenie času potrebného na vykonanie montážnej operácie
- určenie potrebného materiálu

2. Spolupráca s vedením montáže pri tvorbe termínového plánu, vzhľadom na kapacity, plochu a personál

3. Reporting a analýza dát z produkcie:
- vyhodnotenie plánovaného a skutočného času montáže a tomu zodpovedajúce úpravy do budúcich projektov
- vyhodnotenie kompletného montážneho postupu a návrh prípadných zmien (zlepšovací proces)

• perspektívne zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
• dobré finančné ohodnotenie
• možnosť profesionálneho rastu a sebarealizácie
• pravidelné prehodnocovanie mzdového ohodnotenia
• príplatky za prácu nadčas nad rámec zákona
• vstupenky na kultúrne podujatia do výšky 100€ ročne
• voľné vstupy na masáže a do fitnesscentra
• príspevok pri životnom jubileu 50 a 60 rokov
• príspevok pri narodení dieťaťa zamestnanca
• príspevok pri svadbe zamestnanca
• rekreačné poukazy po splnení podmienok
• vianočný balíček
• vianočný večierok / letný festival
• výlet k Medzinárodnému dňu detí

Ďakujeme všetkým uchádzačom za poslané životopisy, kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Pohovor bude prebiehať aj v cudzom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou / vysokoškolské vzdelanie v technickom odbore/ strojárstvo výhodou
- prax v odbore min. 2 rokov
- skúsenosti v technickej príprave výhodou
- čítanie technickej dokumentácie
- znalosť montážnych technológií výhodou
- SAP výhodou
- plynulá znalosť nemeckého alebo anglického jazyka
- analytické myslenie a technická predstavivosť

Firma Brückner Slovakia s.r.o., so sídlom v Topoľčanoch, člen skupiny Brückner Group, výrobca strojných zariadení na výrobu fólií a spracovanie plastov, svetový líder vo svojom odbore.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4025400  Megjelentetés dátuma: 27.7.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac