Technický referent - skvelá príležitosť aj pre absolventa strojárčiny

Brueckner Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Troch technikov sme už našli a hľadáme ďalšiu posilu do tímu. Preto, ak si čerstvý absolvent alebo sa chceš posunúť na zaujímavú, dynamickú pozíciu? Vyhýbaš sa stereotypu, si technický typ a nebojíš sa ani komunikovať?

Ak zvládneš čítať technické výkresy a nie je ti cudzia ani drobná administratíva, tak ťa radi privítame v našom tíme Brueckner Slovakia, svetového lídra vo svojom odbore!

Tvojou úlohou bude organizácia práce na montážnom pracovisku, ktorá zahŕňa:

- kooperáciu ohľadom weak-pointov,
- kooperáciu pri dennej organizácii práce v pred-montáži a v montáži,
- kooperáciu počas pred-montáže , prípravy prebierky a prebierky,
- prípravu technických podkladov pre pred-montáž a montáž,
- ostatné administratívne práce podľa potreby a požiadaviek nadriadených.

• perspektívne zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
• dobré finančné ohodnotenie
• možnosť profesionálneho rastu a sebarealizácie
• pravidelné prehodnocovanie mzdového ohodnotenia
• príplatky za prácu nadčas nad rámec zákona
• vstupenky na kultúrne podujatia do výšky 100€ ročne
• voľné vstupy na masáže a do fitnesscentra
• príspevok pri životnom jubileu 50 a 60 rokov
• príspevok pri narodení dieťaťa zamestnanca
• príspevok pri svadbe zamestnanca
• rekreačné poukazy po splnení podmienok
• vianočný balíček
• vianočný večierok / letný festival
• výlet k Medzinárodnému dňu detí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené VŠ strojárskeho zamerania, vhodné aj pre absolventa
- veľmi dobrá znalosť nemeckého alebo anglického jazyka, pravidelná komunikácia slovom aj písmom v cudzom jazyku
- znalosti MS Office, znalosť SAP/ R3 výhodou
- samostatnosť, zodpovednosť, organizačná schopnosť, cieľavedomé vystupovanie

Firma Brückner Slovakia s.r.o., so sídlom v Topoľčanoch, člen skupiny Brückner Group, výrobca strojných zariadení na výrobu fólií a spracovanie plastov, svetový líder vo svojom odbore.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3963508  Megjelentetés dátuma: 28.3.2022  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac