Vedúci skladu

Brovedani Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Parková č.1414/8, okres Galanta
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečiť správu skladov preverovaním prijatia a vydania materiálov/tovarov pri vstupe a pri výstupe. Aktualizácia registrov prijatia a výdaja dodržaním predpísaných pravidiel;
• Zabezpečiť zmenový kalendár pre skladníkov;
• Plánovanie interných aktivít za účelom zabezpečenia správneho toku materiálov do/z výroby (interná logistika);
• Vykonávať rotačné inventúry za účelom preverovania súladu medzi účtovnými údajmi a fyzickým stavom, preverovať úroveň zásob a informovať priameho nadriadeného ohľadne prípadných nezrovnalostí;
• Preveriť súlad medzi tovarom pri vstupe a objednávkou, zabezpečiť jeho uskladnenie a po preverení vstupnou kontrolou aj jeho distribúciu v súlade s potrebami výroby;
• Spravovať oddelenie so zvláštnym ohľadom na čistotu, dispozíciu materiálov a pracovísk s cieľom vytvoriť pre personál čo najvhodnejšie pracovné, operatívne podmienky;
• Vydávať žiadanky na nákup baliaceho materiálu a spravovať recyklované obaly, zabezpečiť ich prítomnosť v dostatočnom množstve;
• Koordinovať špedíciu, naplánovať s prepravcami príchod dopravných prostriedkov a zosúladiť nakládky a vykládky v súlade s urgenciami, v spolupráci s logistikou;
• Preveriť správne manažovanie sprievodiek, kontrolovať prítomnosť sprievodiek na tovare, tak z výroby ako aj z kooperácie. Preverovať ich súlad aj s prepravnými dokladmi;
• Spravovanie, riadenie personálu skladov;
• Zabezpečiť zaškolenie prideleného personálu v spolupráci s oddelením HR;

jazykové kurzy, špecifické školenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

iniciatíva, presnosť, dobré medziľudské vzťahy, flexibilita

Spoločnosť Brovedani Slovakia s.r.o. patrí do skupiny Brovedani Group SpA so sídlom v Taliansku. Na Slovensku je od roku 2005. Zaoberá sa masovou výrobou kovových mikrokomponentov pre automobilový priemysel - presné strojárstvo. Je jedným z najvýznamnejších zamestnávateľov v okolí Galanty.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2819855  Megjelentetés dátuma: 30.12.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou