Údržbár

BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o.

Miesto práce
Krupina
Termín nástupu
dohodou
základný nástupný plat bez príplatkov, odmien, bonusov: od 650 € - podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Údržba a opravy strojov a zariadení vo výrobe.
• Technická podpora výrobných liniek.
• Riešenie prestojov a zmien modelov na výrobných linkách.
• Výroba jednoduchých prípravkov a pomôcok pre výrobné linky.
• Návrh a realizácia riešení technických problémov vo výrobe.

- Dochádzkový bonus 60 eur,
- Príspevok na dopravu,
- Ročné prehodnotenie platu,
- Ročný bonus za 100%-nú dochádzku,
- Ročná odmena,
- Sociálny program,
- Zabezpečené stravovanie,
- Garancia práce,
- Garancia mzdy v plnej výške a načas,
- Zázemie perspektívnej spoločnosti.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám žiadosť a štruktúrovaný životopis e-mailom.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.
Podmienkou prijatia je úspešné absolvovanie pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické/strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Znalosť Anglického jazyka výhodou, nie však podmienkou.
- Zodpovedný prístup k práci, precíznosť, ochota pracovať v prípade potreby nadčas.

Spoločnosť BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o. je výrobným závodom patriacim do skupiny Brother. Skupina sa zaoberá výrobou elektronických zariadení pre firmy a domácnosti a pôsobí po celom svete. Sídlo spoločnosti sa nachádza v meste Nagoya v Japonsku.
Závod v Krupine je zameraný na výrobu a repasovanie tonerových kaziet pre farebné a čiernobiele laserové tlačiarne.
Podrobnejšie informácie môžete získať na webovej stránke spoločnosti www.brother-slovakia.sk.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2976561  Megjelentetés dátuma: 23.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základný nástupný plat bez príplatkov, odmien, bonusov: od 650 € - podľa skúseností