Zamestnanec logistiky testovacieho oddelenia

Miesto práce
Max Brose, Prievidza
1 100 EUR/mesiacFinálna výška základnej mzdy sa bude odvíjať od skúseností kandidáta. K základnej zložke mzdy prislúchajú variabilné zložky mzdy a bonusy, ktoré budú bližšie vysvetlené v rámci výberovéhu procesu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho vývojového tímu hľadáme kolegu so zodpovednosťou za logistické úlohy pri vývoji nových produktov a prototypov. V rámci tejto pozície bude Vašou náplňou práce:
• Zodpovednosť za logistický tok materiálov v rámci testovacieho oddelenia nášho vývojového centra
• Príprava a spracovanie plánovaných zásielok v systéme SAP
• Používanie špecifických portálov pre zákazníkov na spracovanie údajov
• Príprava interných, požadovaných dokumentov pre cezhraničný pohyb tovaru
• Kontrola a zpracovanie faktúr za prepravu
• Kontrola a zadováženie obalových materiálov
• Nezávislá distribúcia príjmu tovaru

• Práca v stabilnej spoločnosti s dobrým menom a viac ako 100-ročnou históriou
• Práca v príjemnom kolektíve
• Možnosť získať mnoho skúsenosti s tzv. "greenfield" a v automotive vývojovom centre
• Kvalitný proces zaškolenia
• Podpora zo sesterských závodov
• Služobný telefón
• Práca v sociálne založenej firme
• Pohyblivý pracovný čas

Pozícia je obsadzovaná na dobu určitú ako zástup počas materskej dovolenky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SAP Basis - Základy

Počet rokov praxe

2

• Komplexné myslenie, analytické schopnosti
• Aktívna znalosť nemeckého alebo anglického jazyka
• Samostatná osobnosť schopná plánovať aktivity
• Prax v oblasti sekvenčných objednávok, optimalizácie skladových zásob, transportu (automobilový priemysel)
• Znalosť SAP MM/WM je výhodou
• Pozícia je vhodná pre ženu aj muža

Brose je jedným z piatich najväčších dodávateľov automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve na svete. Každé tretie nové auto na svete je vybavené aspoň jedným produktom Brose. Inteligentné riešenia spoločnosti pre prístup do vozidiel a interiérov poskytujú vyšší komfort a flexibilitu. Inovatívne koncepcie tepelného manažmentu zvyšujú efektivitu a prispievajú k ochrane životného prostredia a klímy. Brose systémové riešenie umožňuje nové funkcie vo všetkých druhoch vozidiel – či už na štyroch alebo dvoch kolesách. Spoločnosť zamestnáva približne 32 000 ľudí v 68 pobočkách v 24 krajinách. V roku 2022 dosiahla skupina Brose obrat približne 7,5 miliardy eur.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ondřej Janek
E-mail: poslať životopis
ID: 4070768  Megjelentetés dátuma: 12.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac