Špecialista/Špecialistka na riešenie problémov- oddelenie kvality

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacVýška mzdy je závislá od praxe v obore, + variabilné zložky mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu na oddelení kvality hľadáme kolegu / kolegyňu, ktorý/-á nám pomôže so zvyšovaním zručností pri riešení problémov vytvorením, školením a koučovaním siete špecialistov. Zároveň znížiť nákladov na chybovosť prostredníctvom rýchlejšieho a udržateľnejšieho riešenia chybovosti.
Hlavnou náplňou práce bude najmä:
• Rozvoj a rozširovanie globálnych odborných znalostí (Six Sigma, PMP, ...)Vykonávanie odborných školení a koučovanie kolegov počas realizácie projektu.
• Nezávislá certifikácia úspechu projektu.
• Posilnenie kultúry riešenia problémov vo všetkých technických oblastiach prostredníctvom nezávislej kontroly a validácie vzdelávacích aktivít so zreteľom na „profesionálnu úroveň“ a nižšie úrovne.
• Zabezpečenie potrebného rozvoja a systematiky pri analýze príčin zložitých záručných problémov, kritických sťažností zákazníkov, faktorov spôsobujúcich chronické zlyhanie, závažných problémov vo fáze projektu alebo kritických chýb dodávateľa.
• Použitie Paretovych analýz na identifikáciu tém s veľkým finančným dopadom alebo technickými problémami. Definovať a riešiť zodpovedajúce projekty na zlepšenie Six Sigma v rámci regionálnej siete.
• Nezávislá identifikácia a riešenie systémových nedostatkov v organizácii.
• Podpora a implementácia projektov ďalšieho rozvoja usmernení a noriem na riešenie problémov kombináciou aplikácií a nástrojov osvedčených postupov týkajúcich sa potrieb spoločnosti Brose.
• Zaistiť aplikovanie „Read-over“, pre vyhnutie sa opakovaným chybám
• Riadenie znalostí: kontaktná osoba pre komplexné problémy. Zastupovanie záujmov spoločnosti Brose pri komunikácii so zákazníkmi alebo spoločnosťami zameranými na porovnávanie problémov pri riešení problémov.

• práca v stabilnej spoločnosti s dobrým menom a viac ako 100-ročnou históriou
• práca v príjemnom kolektíve
• možnosť získať mnoho skúsenosti s tzv. "greenfield"
• účasť na zahraničných služobných cestách
• práca v sociálne založenej firme
• pohyblivý pracovný čas
• relokačný balíček (pri splnení interných podmienok)

Informácie o výberovom konaní

Pozícia vhodná pre ženy aj mužov
K žiadosti je potrebné priložiť aj životopis v anglickom jazyku.
Za Váš záujem pracovať pre spoločnosť Brose ďakujeme. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú naše očakávania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie technického smeru, strojárstvo, automobilová výroba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

6

• Ukončené technické štúdium, napr. strojárstvo, technológia automobilov s 6-8 ročnými pracovnými skúsenosťami
• Six Sigma min Green Belt alebo SHAININ Journeyman
• Hĺbkové znalosti pokročilých metód riešenia problémov
• Vedomosti o realizácii projektov Six Sigma / SHAININ s doteraz vynikajúcimi výsledkami
• Veľmi dobrá znalosť riadenia projektov a vedúcich interdisciplinárnych tímov
• Veľmi dobrá medzikultúrna komunikácia s internými a externými zákazníkmi
• Vysoká úroveň sociálnych zručností, schopnosť presvedčiť a robiť rozhodnutia
• Skúsenosti v automobilovom priemysle a hĺbkové znalosti zodpovedajúcich výrobných procesov
• Plynulá znalosť anglického jazyka, minimálne úroveň B2( komunikácia ústna, písomná)
• Užívateľské znalosti WORD, EXCEL

Brose je jedným z piatich najväčších dodávateľov automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve na svete. Každé tretie nové auto na svete je vybavené aspoň jedným produktom Brose. Inteligentné riešenia spoločnosti pre prístup do vozidiel a interiérov poskytujú vyšší komfort a flexibilitu. Inovatívne koncepcie tepelného manažmentu zvyšujú efektivitu a prispievajú k ochrane životného prostredia a klímy. Brose systémové riešenie umožňuje nové funkcie vo všetkých druhoch vozidiel – či už na štyroch alebo dvoch kolesách. Spoločnosť zamestnáva približne 32 000 ľudí v 68 pobočkách v 24 krajinách. V roku 2022 dosiahla skupina Brose obrat približne 7,5 miliardy eur.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dominika Malinová
E-mail: poslať životopis
ID: 4020444  Megjelentetés dátuma: 15.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac