Testovací inžinier / Inžinierka

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiac(v závislosti od praxe v odbore) + variabilné zložky mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zaistenie zhody produktov podľa nariadení (špecifiákácie, kresby, atď..) najmä funkčnosti produktov
• Koordinácia všetkých potrebných testov automobilových komponentov, vrátane neštandardných skúšok podľa špecifikácií/požiadaviek zákazníka
• Prevádzanie a dokumentácia skúšok spoľahlivosti
• Hodnotenie výsledkov skúšok a dokumentácia zahrnutá do správy o výsledkoch, komunikácia výsledkov príslušným oddeleniam
• Definovanie opatrení na zlepšenie v spolupráci s prílušnými oddeleniami
• Dokumentácia a sledovanie opatrení na zlepšenie v akčnom tíme
• Zavedenie procesu podávania správ pre kritické odchýlky
• Transfer vedomostí zo skúšok spoľahlivosti na rovnako alebo podobne skladované produkty
• Zostavenie testovacieho program pre trvalé skúšobné testovacie súpravy na základe hotových skúšobných modulov

• práca v stabilnej spoločnosti s dobrým menom a viac ako 100-ročnou históriou,
• práca v príjemnom kolektíve,
• firemné akcie pre celú rodinu s rôznym zameraním,
• kantínu, kde varí popredná reštaurácia so širokým výberom jedál,
• jazykové kurzy a vzdelávacie programy.

Informácie o výberovom konaní

Pozícia je vhodná pre ženy aj mužov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer, elektrotechnika, mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Výhodou je znalosť skúšobnej techniky DIADEM a mechatroniky
Analytické myslenie
Vysoká miera nasadenia, samostatnosť a zmysel pre zodpovednosť

Za záujem pracovať pre spoločnosť Brose ďakujeme. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú naše očakávania.

Brose je jedným z piatich najväčších dodávateľov automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve na svete. Každé tretie nové auto na svete je vybavené aspoň jedným produktom Brose. Inteligentné riešenia spoločnosti pre prístup do vozidiel a interiérov poskytujú vyšší komfort a flexibilitu. Inovatívne koncepcie tepelného manažmentu zvyšujú efektivitu a prispievajú k ochrane životného prostredia a klímy. Brose systémové riešenie umožňuje nové funkcie vo všetkých druhoch vozidiel – či už na štyroch alebo dvoch kolesách. Spoločnosť zamestnáva približne 32 000 ľudí v 68 pobočkách v 24 krajinách. V roku 2022 dosiahla skupina Brose obrat približne 7,5 miliardy eur.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dominika Malinová
E-mail: poslať životopis
ID: 3575843  Megjelentetés dátuma: 25.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac