Sales Area Manager / Obchodný zástupca

Brooklyn Fiscal Management Inc.-organizačná zložka Slovensko

Sobotské námestie 42, 05801 Poprad, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Juhomoravský kraj, Juhočeský kraj, Karlovarský kraj, Královohradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskosliezsky kraj, Pardubický kraj, Plzenský kraj, Ústecký kraj, Stredočeský kraj, Zlínsky kraj, Praha
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 - 10.000 EUR/mesiac, v skúšobnej dobe 3 mesiace nadštandardný provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného a skúseného obchodného zástupcu, ktorý rozšíri naše pôsobenie na Slovenskom a Českom trhu.

Čo očakávame:
- Aktívne vyhľadávanie a návšteva nových obchodných partnerov po celom území SR/ČR
- Komplexná starostlivosť a zodpovednosť za budovanie a rozvoj siete zákazníkov
- Profesionálne prezentovať exkluzívne produkty pred zákazníkmi a u sub-distribútorov
- Pravidelný reporting, e-mail marketing, klient servis
- Možnosť reprezentovať spoločnosť a produkty na rôznych VIP promo akciách
- Profesionálne vystupovanie a schopnosť reprezentovať spoločnosť za každých podmienok

- Firemné vozidlo
- Firemný paušál
- Preplácanie cestovných nákladov
- Logistika zaistená
- Administratívna podpora

Výber OZ sa vykonáva priebežne, podľa voľných pozícií v spoločnosti a najmä podľa predošlých zručností uchádzača. Na základe zaslaného životopisu e-mailom alebo vopred dohodnutého osobného pohovoru. Prosíme každého záujemcu, aby si podrobne preštudoval našu webstránku www.ZIZAK.sk a aj firemný Facebook. Získate tým základné informácie o našich výrobkoch a našej firme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca, predajca, distribútor

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyrábame vysokokvalitné destiláty a liehoviny, určené pre americký trh, ktoré teraz ponúkame aj pre slovenských a európskych spotrebiteľov. Oslovujeme predovšetkým náročnejších spotrebiteľov, lukratívne bary a diskotéky, hotely a penzióny, reštaurácie, veľkoodberateľov, ktorí zabezpečujú distribúciu tohto druhu. Vyrábame unikátne produkty na slovenskom trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1274750  Megjelentetés dátuma: 12.6.2012  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 - 10.000 EUR/mesiac, v skúšobnej dobe 3 mesiace nadštandardný provízny systém