Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Reality

Broker Consulting, a.s.

Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiachorná hranica mzdy je neobmedzená

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie schôdzok s klientmi a poskytovanie služieb našej spoločnosti v rámci realitných služieb, starostlivosti o nehnuteľnosti našich klientov.
Zameranie na predaj a kúpu nehnuteľností, posudzovanie a naberanie nových nehnuteľností, rokovania s klientmi so zameraním na obchodnú činnosť.
K dispozícii budete mať analytickú, právnu, administratívnu, IT a marketingovú podporu z centrály, ktorá vám tiež zaistí odborné školenia.
Úlohou realitného špecialistu bude poskytovať klientom profesionálne poradenstvo v oblasti realít a navrhovať optimálne riešenie zhodnotenia a predaja zverených realít.

Prácu, v rámci ktorej si budete môcť rozvíjať svoje vedomosti a skúsenosti.
Pracovný pomer na živnosť, čomu zodpovedá aj nadštandartné ohodnotenie.
Možnosť byť súčasťou jedného z najdynamickejšie sa rozvíjajúcich tímov na tuzemskom trhu.
Zázemie jednej z najsilnejších česko-slovenských spoločností s viac ako 23-ročnou históriou a nepretržitým rastom.
Jednotnú firemnú kultúru.
Možnosť podielať sa na nábere a predaji developerských projektov naprieč česko-slovenskému trhu.
IT nástroje, ktoré sú jedinečné na našom realitnom trhu a dávajú nám status profesionálnej a originálnej spoločnosti.
Príležitosť pre úžasný kariérny rast, centrálne vzdelávanie, odbornú prípravu a pravidelné stretnutia pre výmenu skúseností.
Silnú podporu vedenia spoločnosti a nadriadených.
Množstvo cestovania a spoločných zážitkov.
Príspevok na auto.
Príspevok na kanceláriu.
Príspevok na asistentku.
Doživotný dôchodok.
Doživotná renta na pozícii obchodného riaditeľa.
Následné provízie.
Kmeňové provízie.
Objemové provízie.
Bonusy.
Sociálne zabezpečenie.

Informácie o výberovom konaní

pozícia je vhodná aj pre ženy na materskej dovolenke

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

empatia, kreativita, ochota vzdelávať sa,

Broker Consulting, a.s. je spoločnosť s viac než 20 rokmi úspešného pôsobenia na trhu finančného sprostredkovania.
Vďaka overenému know-how, systému podpory a šírke produktov patríme v Čechách a na Slovensku medzi najžiadanejšie spoločnosti v tejto oblasti. Od roku 2016 pôsobíme aj na realitnom trhu.
Pre ambicióznych ľudí so schopnosťou tvrdo pracovať a prijať nové výzvy, ponúkame príležitosť dokázať svoje schopnosti a podieľať sa na rozvoji nášho úspechu na Slovensku, pri budovaní finančných centier pre profesionálne a predovšetkým nezávislé finančné poradenstvo.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4173452  Megjelentetés dátuma: 1.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac