Vodič VZV - skladník

BRIXIAPRESS, s.r.o.

Miesto práce
Matuškova 48, 976 31 Vlkanová, Okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vo výrobnej prevádzke vo Vlkanovej, obsluha vysokozdvižných a nízkozdvižných zariadení, prevoz výrobkov, materiálov na VZV, nakladanie, vykladanie kamiónov, práca nie len na vozíku ale aj s bremenami, prekladanie, balenie, manipulačné práce na pracovisku, zaskladňovanie a vyskladňovanie paliet z regálov, prebaľovanie, vychystávanie a prevažovanie tovaru, práca s ručným scannerom.
Práca v trojzmennej prevádzke.

Príplatky - nočné a za prácu nadčas.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Zodpovedný prístup k práci, chuť dlhodobo pracovať, spoľahlivosť, flexibilita.

Platný VZV preukaz (preukaz vieme v prípade záujmu zabezpečiť, prípadne už neplatný obnoviť).

Zlievarenská spoločnosť, technológia vysokotlakového liatia hliníka vrátane mechanického opracovania.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3841332  Megjelentetés dátuma: 30.5.2022  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac