Školník - Technik pre obsluhu Audio / Video

British International School Bratislava

Miesto práce
Pekníkova 6, Dúbravka, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu budovy a areálu školy.
• Zodpovednosť za nerušenú prevádzku školy.
• Vykonávanie preventívnej údržby a revízií technologických zariadení.
• Denná kontrola funkčnosti, bezporuchovosti a bezpečnosti pridelených priestorov a technických zariadení v objekte školy, odstraňovanie zistených porúch.
• Zúčastňovanie sa pri výkone odborných prehliadok a revízií a spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov.
• Opravovanie a vymieňanie poškodených častí vybavenia budovy školy, drobné elektrotechnické zásahy a montáže (nábytok, sanita, kľučky, zámky, batérie, zásuvky, vypínače, žiarovky, žiarivky, poistky, rozvádzače atď.).
• Dodržiavanie interných smerníc a noriem a takisto rešpektovanie BOZP (bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci).
• Bezodkladné riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov a ich následné hlásenie kompetentným osobám.
• Optimalizovanie chodu školy.
• Spolupráca s externými dodávateľmi a komunikácia so zmluvnými servismi.
• Vykonávanie drobných stavebných úprav.
• Údržba školských priestorov a školského ihriska, v zimných mesiacoch odpratávanie snehu v jarných a letných mesiacoch kosenie.
• Nákup technických a školských pomôcok.
• Asistencia pri prípravách akcií pre školu.
• Vykonávať osobný dozor pri príchode a odchode detí zo školy na mieste určenom zamestnávateľom.

Audio and Video support:
• Setup, management and maintenance of all devices (sound, light and projection)
• Helping teachers with setup of school presentations
• Occasional shows out of school hours (few times a year)

- renomovaná medzinárodná škola
- stabilná práca na plný úväzok
- zamestnanecké výhody

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

3

- samostatnosť
- flexibilita
- precíznosť, zodpovednosť
- zmysel pre poriadok
- iniciatívnosť

- Technical and logical thinking
- Basic understanding of:
* Audio systems (mixing desk setup and control, microphone cabling, etc…)
* Projection system
* Lighting system (lighting mixing desk setup and control)

Súkromná spojená škola British International School Bratislava je súkromná škola pre deti vo veku 3 do 18 rokov s vyučovacím jazykom anglickým. Vyučuje sa podľa anglických učebných osnov. Pedagogický zbor tvoria učitelia z celej Európy, USA, Kanady a Slovenska. Deti v našej škole sú rôznych národností. Škola sa nachádza v starej časti Dúbravky v Bratislave. V Nord Anglia Education sme odhodlaní poskytovať bezpečné a šťastné prostredie, v ktorom môžu deti a mladí ľudia prosperovať a učiť sa. Zaviazali sme sa chrániť a podporovať blaho všetkých našich žiakov a zamestnancov bez ohľadu na rasu, schopnosti, vierovyznanie, pohlavie alebo kultúru.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3305434  Megjelentetés dátuma: 8.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou