Obchodný zástupca pre oblasť Bratislavy a okolia

Miesto práce
Plynárenská 1, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Managment zvereného teritória (Bratislava a okolie)
  • Starostlivosť o vzťahy so zákazníkmi
  • Zodpovednosť za distribučné a predajné ciele u zverených zákazníkov
  • Pravidelný merchandising
  • Reporting realizovaných aktivít
  • Vyhľadávanie nových zákazníkov
  • Umiestňovanie reklamných materiálov

  • Zázemie medzinárodnej spoločnosti
  • Služobný automobil aj na súkromné účely
  • Úvodné zaškolenie a pravidelný tréning obchodných zručností
  • Množstvo benefitov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Požiadavky

  • Skúsenosti s predajom ( ideálne z prostredia maloobchodu, alebo FMCG )
  • Organizačné schopnosti ( organizácia práce vo svojom regióne )
  • Komunikačné schopnost, schopnosť naväzovať dlhodobé vzťahy so zákazníkmi
  • Vysoké pracovné nasadenie – orientácia na dosiahnutie cieľov
  • Spoľahlivosť, samostatnosť
  • Vodičský preukaz, užívateľskú znalosť PC
  • Bezúhonnosť

A Better Tomorrow je naša globálna stratégia. Chceme ju dosiahnuť znížením dopadov nášho podnikania na zdravie, naše portfolio rozširujeme a ponúkame spotrebiteľom viac možností. V portfóliu majú nové miesto tzv. produkty novej generácie ako je napríklad zahrievanie tabaku alebo nikotínové vrecúška.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Flura Vackeova
E-mail: poslať životopis
ID: 2715897  Megjelentetés dátuma: 5.12.2016