Office manager/Asistent

BRIGÁDNICI, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 100 EUR/mesiacv závislosti od pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za riadenie office agendy,
- preberanie a spracovanie došlej a odchádzajúcej pošty a jej evidencia,
- administratívna podpora kancelárie,
- skenovanie, kopírovanie a archivácia dokumentov,
- komunikácia s úradmi, inštitúciami,
- samostatné riešenie zverených pracovných úloh, zodpovednosť za ich priebeh a úspešné ukončenie,
- správa a evidencia termínov v kalendári,
- podieľanie sa na tvorbe webových stránok,
- komunikácia na dennej báze s účtovným a právnym oddelením,
- prijímanie a odovzdávanie odkazov,
- starostlivosť o zázemie firmy /kuchynka, firemné nákupy/ - starostlivosť o usporiadanosť a čistotu zasadačiek a vzhľad kancelárie, zabezpečenie občerstvenia,

- práca v príjemnom prostredí a poloha v centre Bratislavy,
- notebook a mobilný telefón,
- káva a nápoje na pracovisku sú samozrejmosťou,
- narodeninové a vianočné darčeky,
- zázemie pre osobný rozvoj a sebarealizáciu,
- dobrý prístup na MHD.

Prosíme uchádzačov, aby posielali CV a motivačný list na [email protected] a do predmetu uviedli office manager
Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodná akadémia, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy
Práca s počítačom - Pokročilý
Práca so skenerom - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Dropbox - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Expert
Google Docs - Pokročilý
Google Calendar - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

predošlé skúsenosti s administratívou sú veľkou výhodou

Počet rokov praxe

2

- skúsenosť na rovnakej resp. podobnej pozícii minimálne 1 rok,
- proaktívny prístup a zodpovednosť,
- flexibilita a samostatnosť,
- výborné organizačné a komunikačné schopnosti,
- vysoké pracovné nasadenie,
- schopnosť myslieť v súvislostiach,
- zmysel pre detail, správne a včas riešiť pridelenú agendu,
- plynulá práca s nástrojmi MS Office,
- 10 prstová hmatová metóda pásania na PC.

Naša značka sa zaoberá sprostredkovaním priameho burzového trhu a riešenia obchodovanie na rozdiel pre nášho partnera Instant Trading. Poskytujeme plnú podporu pre našich klientov v oblasti obchodovania na finančnom trhu so školiacim a náučným systémom. Vďaka tomu sú naši klienti spokojný a my vytvárame jednotku na trhu .
BRIGÁDNICI – obchodná spoločnosť poskytujúca svoje služby na trhu práce už od roku 2009.

Ponúkame Vám:
– komplexné služby v oblasti zamestnania, tj. identifikácia, výber a nábor zamestnancov a súvisiace služby
– výber správnych pracovníkov, ktorí sú motivovaní a zanietení pre prácu
– denne nové pracovné ponuky
– poradenstvo oblasti pracovného práva
– profesionálne obchodné poradenstvo
– venujeme sa aj obchodovaniu s rôznymi produktami a komoditami dovoz a vývoz z tretích krajín
– zabezpečujeme colnú deklaráciu

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4160960  Megjelentetés dátuma: 13.9.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac