Obchodný zástupca

Brexit s. r. o.

Miesto práce
Trnavská cesta, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
580 EUR/mesiacNa začiatok 580 eur, po zaškolení (po týždni) 1000 eur brutto + stravné lístky za odpracované dni každý týždeň, + provízie a odmeny podľa tvojej práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• starostlivosť o existujúcich zákazníkov
• spolu podieľanie sa na plnení obchodného plánu
• aktívne vyhľadávanie nových obchodných partnerov
• dodržiavanie systému práce, do ktorého patrí aj plnenie stanovených cieľov, reporting a pracovné porady
• obsluha zákazníkov a odborné poradenstvo
• prezentácia produktov a služieb

• zabezpečenie odborných školení
• fixný plat + odmeny podľa pracovných výsledkov
• tímové stretnutia, teambuilding, vianočný večierok
• získanie praxe a certifikátu predajných zručností prostredníctvom kvalitných interných školení
• zaujímavá práca s možnosťou sebarealizácie
• dlhodobá spolupráca
• práca v atraktívnom, dynamickom a energickom kolektíve
• práca na TPP
• Stravnými lístkami v hodnote 4,50 €
• perspektívu a možnosť kariérneho rastu vzhľadom na veľkosť a postavenie našej spoločnosti
• individuálny prístup, podporujeme talenty a sme radi, keď rastú spolu s nami
• motivačné súťaže jednotlivých predajcov a jednotlivých predajní (finančné odmeny, hry, konzoly a iné)
• zázemie stabilnej európskej firmy

Z časových dôvodov odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú dané predpoklady.
Za porozumenie ďakujem

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

• schopnosť pracovať v tíme a chuť sa ďalej vzdelávať
• profesionálne vystupovanie
• flexibilita
• spoľahlivosť
• pracovitosť a vytrvalosť
• obchodný duch
• komunikatívnosť
• ochota na sebe pracovať
• nadšenie a chuť pustiť sa do obchodovania a poriadne si zarobiť

Spoločnosť Brexit je samostatným finančným agentom, ktorý sprostredkováva finančné služby v sektore kapitálového trhu. Spoločnosť sa špecializuje na marketingové služby, prieskum trhu, prieskum verejnej mienky a propagáciu strategických materiálov. Využíva najinovatívnejšie technológie, poskytuje široké spektrum postupov porozumenia kapitálovým trhom. Je jedným z lídrov v oblasti edukácie ohľadom financií. Je zastúpená špičkovým tímom odborníkov ktorý majú medzinárodné skúsenosti a ich cieľom je poskytnúť to najlepšie a najkvalitnejšie sprostredkovanie a služby slovenským klientom.
ID: 3783034  Megjelentetés dátuma: 17.8.2020  Alapbér (bruttó): 580 EUR/mesiac