Burzový maklér/manažér - 1200 eur v hrubom - Bratislava

Brexit s. r. o.

Miesto práce
Trnavská cesta 50/B, Trnavská cesta, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Od 1 200 EUR/mesiacNa začiatok 650 eur, po zaškolení (po týždni) 1200 eur brutto + stravné lístky za odpracované dni každý týždeň, + provízie a odmeny podľa tvojej práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Administratívne práce spojené s plynulým chodom kancelarie
- Plánovanie a organizovanie pracovných schôdzok, stretnutí a porád nadriadeného.
- Vybavovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich telefonických hovorov.
- Vykonávanie denných úloh v zmysle pokynov nadriadených
- Reporting nadriadenému
- Proaktívny, pravidelný telefonický kontakt s určeným okruhom zákazníkov

- Odborné školenia v oblasti telekomunikácií a predaja služieb prostredníctvom telesales , vďaka čomu sa dozviete nové informácie a stanete sa priebojnejšími.
- Atraktívne motivačné ohodnotenie prostredníctvom provízií + bonusov.
- Zázemie a podporu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- Teambuildingové aktivity, motivačné súťaže a rôzne iné firemné akcie a bohatý sociálny program pre všetkých zamestnancov.
- Príjemné pracovné prostredie a výborný kolektív.
- Klimatizované priestory a práca s modernými technológiami.
- Možnosť kariérneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- spoľahlivosť, diskrétnosť a samostatnosť
- odolnosť voči stresu, schopnosť riešiť viacero požiadaviek súčasne
- organizačné schopnosti, dôslednosť a precíznosť
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie, kultivovanosť
- proklientsky prístup

Spoločnosť Brexit je samostatným finančným agentom, ktorý sprostredkováva finančné služby v sektore kapitálového trhu. Spoločnosť sa špecializuje na marketingové služby, prieskum trhu, prieskum verejnej mienky a propagáciu strategických materiálov. Využíva najinovatívnejšie technológie, poskytuje široké spektrum postupov porozumenia kapitálovým trhom. Je jedným z lídrov v oblasti edukácie ohľadom financií. Je zastúpená špičkovým tímom odborníkov ktorý majú medzinárodné skúsenosti a ich cieľom je poskytnúť to najlepšie a najkvalitnejšie sprostredkovanie a služby slovenským klientom.
ID: 3702889  Megjelentetés dátuma: 9.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac