Operátor výroby - Kvalitár

BRENTA SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
680 € základná mzda + 70 € dochádzkový bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• odoberanie ľahkých plastových komponentov z dopravníkového pásu
• kontrola kvality výrobku, hlavne vizuálna kontrola produktu,
• ukladanie do prepravných obalov / balenie, etiketovanie
• evidencia vyrobených kusov a vedenie záznamov o výrobe
• manipulácia s obalovým materiálom, výrobným materiálom a hotovými výrobkami.
• udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku
• dodržiavanie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, požiarnych predpisov
• zamestnanec bude vykonávať aj ďalšie práce súvisiace s činnosťou zamestnávateľa – podľa pokynov nadriadeného

- nenáročná práca
- stabilné pracovné miesto a príjemné pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní

Skúsenosti s obsluhou vstrekolisov sú výhodou

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

SŠ / SOU – strojárske výhodou

Spôsobilosť pracovať v 4-zmennej prevádzke

Novozaložená pobočka talianskeho dodávateľa pre automobilový priemysel - výroba plastových komponentov.
ID: 3466657  Megjelentetés dátuma: 28.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 680 € základná mzda + 70 € dochádzkový bonus.