Можливість для людей з України

Servisný technik

BRC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiacod 1200 Eur, finálna mzda bude dohodnutá s vybraným kandidátom podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pravidelný servis a údržba hydraulických a pneumatických zariadení vo zverenej oblasti
Diagnóza porúch a stavov stroja
Vedenie evidencie servisných úkonov

K práci dostanete:
Služobný mobilný telefón
Odborné školenia z oblasti hydrauliky a pneumatických systémov

Príjemné pracovné prostredie s rodinnou atmosférou
Podporujúce zázemie spoločnosti s viac ako 13 ročnou tradíciou na slovenskom trhu
Možnosť odborného rastu a získania nových znalostí
Firemné akcie
Stravné lístky

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, vaše životopisy starostlivo posúdime.

S informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú predpoklady a požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické zameranie výhodou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatný a zodpovedný prístup
Schopnosť samostatného riešenia problémov v teréne

Odborné požiadavky:
Skúsenosť so servisom elektrických a mechanických zariadení
Osvedčenie na obsluhu a opravu vyhradených technických zariadení tlakových alebo elektrických v zmysle vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. (výhodou)

Sme certifikovaný distribútor Parker Hannifin Sales CEE s.r.o. Poskytujeme služby v oblasti vývoja, výroby, montáže a servisu hydraulických a pneumatických obvodov, zariadení a mechanizmov. Našim skúsenostiam už viac ako 15 rokov dôverujú ako slovenské tak aj zahraničné výrobné spoločnosti, ktoré oceňujú špičkovú kvalitu a vysokú spoľahlivosť.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3803832  Megjelentetés dátuma: 1.11.2023  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac