Referent Inštitútu regionálnej politiky Bratislavského kraja

Bratislavský samosprávny kraj

Miesto práce
Sabinovská, Bratislava
Termín nástupu
01.03.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Samostatná činnosť v energetickom hospodárstve;
2. Aktívna analýza objemu spotreby energií a optimalizácia rezervovaných kapacít (pasportizácia);
3. Dodržovanie podmienok dodávok elektrickej energie;
4. Spracovanie nameraných dát, vyhodnocovanie spotreby;
5. Zabezpečovanie a koordinovanie odborných prehliadok, skúšok a opráv energetických zariadení;
6. Zostavovanie plánov spotreby energií;
7. Kontrolovanie racionálneho využívania energií v rámci objektov v správe BSK;
8. Vedenie evidencie spotreby energií podľa jednotlivých objektov v správe BSK a Úradu BSK;
9. Navrhovanie opatrení zameraných na zníženie spotreby energií;
10. Pripravovanie podkladov pre výberové konania na dodávateľov energií;
11. Návrhy riešení energetickej náročnosti objektov v rámci investičných akcií BSK a objektov v zriaďovateľskej pôsobnosti BSK (tu je potrebné spolupracovať aj na technických návrhoch pri rekonštrukciách elektroinštalácii a prípojok na informačný systém);
12. Spracovanie hlásení pre štatistický úrad;
13. Tvorba analytických podkladov a prognóz pre kvalitné rozhodovanie („evidence-based policy“);
14. Prenos najlepších skúseností zo zahraničia do podkladových materiálov a odporúčaní;
15. Analyzovanie možností financovania energeticky efektívnych opatrení z externých zdrojov;
16. Koordinácia aktivít v oblasti energetiky na území a mimo kraja a zapájanie a prepájanie aktérov zo štátnej správy, hl. m. SR BA, MČ BA a z miest a obcí Bratislavského kraja, akademickej obce, mimovládneho, neziskového a súkromného sektora pre lepšiu koordináciu a implementáciu regionálnej politiky kraja;
17. Implementácia a dodržiavanie jednotlivých cieľov, stratégií a politík.

stabilné zamestnanie v regionálnej samospráve
práca v mladom a energickom kolektíve
program vzdelávania podporujúci zvyšovanie kvalifikácie v odbore a odborný rast

Informácie o výberovom konaní

Miesto práce: Sabinovská 12, 820 05 Bratislava
Ponúkaný plat: od 1500 EUR, podľa praxe a pracovných skúseností
Druh pracovného pomeru: na dobu určitú (30 mesiacov)
Požiadavky na zamestnanca
znalosť iných jazykov výhodou
osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnika v zmysle vyhlášky č. 508/2009 Z. z,
osvedčenie o odbornej spôsobilosti na obsluhu plynových zariadení – kotlov V. triedy – výhodou,
odborné znalosti a praktické skúsenosti s energetickým zariadením,
prax minimálne 3 roky v odbore energetika
Výhody:

Vašu žiadosť/motivačný list a životopis prosím zašlite na adresu:
[email protected] do 24.02.2020.

Pokiaľ budete vyhovovať profilu hľadanej pozície, budeme Vás kontaktovať telefonicky
a pozveme Vás na osobné stretnutie.

Kontaktná osoba
Mgr. Martin Hakel, BA, tel. 0911 830 074, 02/4826 4824, [email protected]

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

energetik - Strojnícka fakulta alebo Fakulta elektrotechniky a informatiky na STU v Bratislave

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

analytické, koncepčné a strategické myslenie, zodpovednosť, precíznosť, vysoké pracovné nasadenie, tímová práca, cieľavedomosť, samostatnosť

Bratislavský samosprávny kraj - verejná správa

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3865212  Megjelentetés dátuma: 7.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac