Referent - projektový manažér

Bratislavský samosprávny kraj

Miesto práce
Bratislava II
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1.400,- €/mes. + 13. a 14. mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovanie návrhu zmluvy o NFP/dodatku k zmluve o poskytnutí NFP;
- vykonávanie základnej finančnej kontroly, administratívnej finančnej kontroly a finančnej kontroly na mieste predložených žiadostí o platbu;
- výkon kontroly výročných/záverečných/následných monitorovacích správ projektu;
- evidencia/aktualizácia a sledovanie/vyhodnocovanie údajov zadávaných do ITMS2014+;
- riadenie implementácie projektov, zabezpečovanie riadenia procesov zmenového konania, finančné riadenie, monitorovanie a kontrola projektov;
- podieľanie sa na kontrole procesov verejného obstarávania z hľadiska vecnej realizácie;
- riešenie individuálnych nezrovnalostí na projektovej úrovni;
- spolupracuje pri tvorbe a aktualizácii riadiacej dokumentácie.

- stabilné zamestnanie v regionálnej samospráve
- program vzdelávania podporujúci odborný rast
- 13. a 14. plat
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

Vašu žiadosť/motivačný list a životopis prosím zašlite na adresu:
[email protected] do 26. 09. 2019.
Na osobný pohovor budú pozvaní len tí uchádzači, ktorí budú spĺňať stanovené požiadavky.
Pokiaľ vyhovujete profilu hľadanej pozície, budeme Vás kontaktovať telefonicky a pozveme Vás na osobné stretnutie.
Kontaktná osoba
RNDr. Milan Rajčák, CSc., tel.: 02/48 26 43 49, mobil: 0903 200506

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax v oblasti implementácie štrukturálnych fondov EÚ min. 2 roky,
- znalosť slovenskej legislatívy v oblasti štrukturálnych fondov EÚ,
- znalosť systému riadenia štrukturálnych fondov EÚ,
- schopnosť orientovať sa v realizačnej projektovej dokumentácii,
- znalosť zákona o účtovníctve,
- schopnosť samostatne pracovať v systéme ITMS2014+,
- vítaná znalosť anglického jazyka
- vodičský preukaz skupiny B – aktívny vodič.
- svedomitosť a spoľahlivosť, samostatnosť, vysoké pracovné nasadenie, samostatnosť, spoľahlivosť, schopnosť pracovať v kolektíve, schopnosť pracovať pod tlakom.

Bratislavský samosprávny kraj - verejná správa

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3762194  Megjelentetés dátuma: 13.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1.400,- €/mes. + 13. a 14. mzda