Upratovačka

Bratislavské kultúrne a informačné stredisko

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.7.2021 alebo dohodou
686 EUR/mesiacPlatové zaradenie podľa odmeňovania vo verejnej správe Zákon 553/2003 Z. z. v závislosti od vzdelania a dĺžky praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu, ktorý je zodpovedný za upratovanie priestorov BKIS, hľadáme skúseného kolegu alebo kolegyňu na pozíciu Upratovačka. S kolegyňami sa bude striedať v starostlivosti o čistotu a upratovanie priestorov divadla DPOH, štúdia Klarisky, Priestorov BKIS v Mlynskej doline, komunitného priestoru kina Zora v Trnávke, priestorov na Hviezdoslavovom námestí a na Židovskej ulici.

Náplň práce :
Bežné upratovanie vrátanie vetrania miestností a vynášania odpadkov
Umývanie chodieb vrátane schodíšť a priľahlých priestorov
Čistenie a upratovanie veľkých plôch pomocou samohybného mechanizmu
Umývanie okien
Upratovanie po stavených úpravách a maliarskych prácach
Upratovanie a dezinfekcia toaliet
Upratovanie vonkajších priestorov (zametanie, zbieranie odpadkov v okolí budovy)
Práca Toaletárky v divadle DPOH
Pracoviská určené na výkon činnosti :
- DPOH Gorkého 17, Laurinská 19 a 20
- Administratívna budova na Židovskej ulici
- Areál BKIS v Mlynskej doline
- Štúdio Klarisky, Farská 1
- Kino Zora, Okružná ulica, Bratislava Trnávka
- Externé pracoviská v rámci projektov

• Práca v stabilnej mestskej organizácii
• Zdieľané benefity mestských príspevkových organizácií
• Moderné prostredie v centre starého mesta na Hviezdoslavovom námestí
• Inšpiratívne prostredie kultúrnej organizácie

• Životopisy vyhodnocujeme priebežne a výberové konanie je aktuálne do 30.6.2021 alebo kým inzerát nestiahneme.
• Zvyčajne na naše pozície reaguje niekoľko desiatok uchádzačov. Na základe zaslaných podkladov vyberieme najvhodnejších uchádzačov, s ktorými sa dohodneme na ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

upratovanie

Počet rokov praxe

2

zodpovedná a spoľahlivá osobnosť
cit pre poriadok
schopnosť tímovej spolupráce
príjemné vystupovanie

Bratislavské kultúrne a informačné stredisko (BKIS) je stabilná, ale rozvíjajúca sa príspevková organizácia Hlavného mesta Bratislava.
Sme spoločnosť ústretová rodine a znevýhodneným skupinám.
Bližšie informácie o organizácii získate na stránke: www.bkis.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4093679  Megjelentetés dátuma: 1.6.2021  Alapbér (bruttó): 686 EUR/mesiac