Miesto práce
Prešovská 48, Bratislava
1 300 EUR/mesiacVariabilná zložka mzdy v závislosti od plnenia úloh
Termín nástupu
ASAP
plný úväzok

Referent rozvoja ľudských zdrojov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • participácia pri plánovaní, realizácii a koordinácii vzdelávacích aktivít
  • komunikácia s externými dodávateľmi
  • monitoring a reporting vzdelávacích aktivít
  • monitoring legislatívy v súvislosti so vzdelávacími aktivitami
  • spolupráca so strednými a vysokými školami v nadväznosti na vzdelávacie aktivity spoločnosti
  • príprava marketingovo - vzdelávacích aktivít
  • komunikácia s ďalšími útvarmi spoločnosti a zosúladenie vzájomných aktivít
  • reprezentácia zamestnávateľa na pracovných veľtrhoch a s tým súvisiace aktivity

  • možnosť profesijného a odborného rastu
  • istotu zamestnania v stabilnej spoločnosti
  • práca v dynamickom kolektíve
  • podpora ďalšieho odborného vzdelávania
  • možnosť práce z domu

Žiadosti s profesijným životopisom zašlite prosím na nižšie uvedený odkaz. Informácie o právach dotknutej osoby a spracúvaní osobných údajov na účely evidencie uchádzačov o zamestnanie nájdete na www.bvsas.sk.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak odpovedať budeme len vybraným kandidátom pozvaným na osobný pohovor, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritériá. Ostatným uchádzačom sa vopred ospravedlňujeme a ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • inovatívne myslenie
  • chuť pracovať v tíme
  • vysoké pracovné nasadenie, komunikatívnosť
  • iniciatívny, spoľahlivý, schopnosť pracovať samostatne i v kolektíve
  • zodpovedný prístup k práci, dôslednosť, bezúhonnosť
  • záujem o orientáciu sa v zákonoch, vyhláškach a novelizáciách

Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s., dodáva pitnú vodu približne 740-tisíc stálym zákazníkom v 118 obciach naprieč regiónom západného Slovenska, čím sa radí medzi najväčšie vodárne na Slovensku. So svojimi 1 100 zamestnancami je taktiež významným zamestnávateľom s dôrazom na spokojnosť svojich zamestnancov. O tom svedčí nízka fluktuácia a umiestnenie v rebríčku Najzamestnávateľ roka.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dominika Miklášová
E-mail: poslať životopis
ID: 3947707  Megjelentetés dátuma: 5.8.2020  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac