Miesto práce
Kutlíkova 4, Petržalka
Mzdové podmienky (brutto)
800,00 € / mesiac
Termín nástupu
01.07.2018, resp. dohodou
plný úväzok

Inšpekčný pracovník oddelenia obchodnej inšpekcie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • kontroluje zmluvnú dokumentáciu s odberateľom v IS
  • zavádza evidenciu zistených neoprávnených zákazníkov do IS
  • spolupracuje s inými oddeleniami BVS, a.s. pri zisťovaní a riešení neoprávnených napojení
  • zodpovedá za presné a úplné zdokladovanie vzniku neoprávneného napojenia
  • vykonáva fyzické preverovanie odberných miest v teréne
  • zodpovedá za úplnosť a správnosť vyhotovovaných dokladov
  • zodpovedá za presné a vyčerpávajúce informovanie odberateľa v otázkach zmluvných vzťahov a poskytovaných služieb
  • spracováva podklady z pridelenej agendy pre potreby spoločnosti
  • vyhotovuje podklady pre vyfakturovanie náhrady škody
  • vedie záznamy o vystavených poplatkoch, zmluvných pokutách, náhradách škody
  • vedie záznamy o prijatých podnetoch, doručených záznamov, úlohách v DMS,
  • vedie archiváciu určenej dokumentácie
  • zabezpečuje súlad zmluvných vzťahov so skutkovým stavom na odbernom mieste
  • vedie podrobné záznamy o vykonaných kontrolách
  • vykonáva ďalšie práce podľa pokynov nadriadeného

  • možnosť profesijného a odborného rastu
  • istotu zamestnania v stabilnej spoločnosti
  • práca v dynamickom kolektíve
  • zázemie prosperujúcej firmy
  • podpora ďalšieho odborného vzdelávania

Žiadosti s profesijným životopisom zašlite prosím na nižšie uvedený odkaz alebo nás kontaktujte telefonicky na uvedenom čísle. Informácie o právach dotknutej osoby a spracúvaní osobných údajov na účely evidencie uchádzačov o zamestnanie nájdete na www.bvsas.sk.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak odpovedať budeme len vybraným kandidátom pozvaným na osobný pohovor, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritériá. Ostatným uchádzačom sa vopred ospravedlňujeme a ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vodárenstvo

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vodárenstva

Počet rokov praxe

10

  • Samostatnosť, komunikatívnosť
  • časová flexibilita, odolnosť voči stresu
  • iniciatíva, zodpovednosť
  • prozákaznícky prístup
  • lojalita voči zamestnávateľovi
  • znalosť v oblasti zmluvných vzťahov
  • predpoklad zlepšovať administratívne a technické znalosti v oblasti problematiky spoločnosti

Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s., dodáva pitnú vodu približne 740-tisíc stálym zákazníkom v 118 obciach naprieč regiónom západného Slovenska, čím sa radí medzi najväčšie vodárne na Slovensku. So svojimi 1 100 zamestnancami je taktiež významným zamestnávateľom s dôrazom na spokojnosť svojich zamestnancov. O tom svedčí nízka fluktuácia a umiestnenie v rebríčku Najzamestnávateľ roka.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dominika Miklášová
E-mail: poslať životopis
ID: 3415391  Megjelentetés dátuma: 8.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800,00 € / mesiac