Miesto práce
Holubyho, Pezinok
850,00 €/mesiac + po skúšobnej dobe variabilná zložka mzdy v závislosti od plnenia úloh
Termín nástupu
asap
plný úväzok

Referent/Referentka kontaktného centra

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečovanie činností ohľadne zmluvných vzťahov so zákazníkmi spoločnosti, súvisiacich s dodávkou pitnej vody, odvádzaním odpadových vôd a vôd z povrchového odtoku,
  •  prijímanie a spracovávanie objednávok na služby poskytované spoločnosťou,
  •  poskytovanie poradenských a konzultačných služieb zákazníkom spoločnosti v oblasti zmluvných vzťahov a iných poskytovaných služieb spoločnosťou,
  •  vykonávanie administratívnych prác súvisiacich s agendou KC v súlade s platnými internými predpismi,
  •  poskytovanie iných služieb definovaných v platnom cenníku výkonov služieb BVS, a. s.,
  •  preberanie všetkých podaní doručených na KC s následným spracovaním v DMS doručených záznamov,

  • možnosť profesijného a odborného rastu
  • istotu zamestnania v stabilnej spoločnosti
  • práca v dynamickom kolektíve
  • podpora ďalšieho odborného vzdelávania

Žiadosti s profesijným životopisom zašlite prosím na nižšie uvedený odkaz alebo nás kontaktujte telefonicky na uvedenom čísle. Informácie o právach dotknutej osoby a spracúvaní osobných údajov na účely evidencie uchádzačov o zamestnanie nájdete na www.bvsas.sk.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak odpovedať budeme len vybraným kandidátom pozvaným na osobný pohovor, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritériá. Ostatným uchádzačom sa vopred ospravedlňujeme a ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodné, ekonomické

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Windows - Základy
SAP - Základy

  • prax v odbore súvisiacom s vyššie uvedenou vecnou náplňou v obchodných činnostiach je výhodou
  • flexibilita a ochota pracovať s vysokým
nasadením
  • schopnosť samostatnej práce,
  • zodpovednosť a dôslednosť
  • profesionálne vystupovanie
  • komunikačné a organizačné schopnosti
  • prax v práci so SAP výhodou

Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s., dodáva pitnú vodu približne 740-tisíc stálym zákazníkom v 118 obciach naprieč regiónom západného Slovenska, čím sa radí medzi najväčšie vodárne na Slovensku. So svojimi 1 100 zamestnancami je taktiež významným zamestnávateľom s dôrazom na spokojnosť svojich zamestnancov. O tom svedčí nízka fluktuácia a umiestnenie v rebríčku Najzamestnávateľ roka.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dominika Miklášová
E-mail: poslať životopis
ID: 2780443  Megjelentetés dátuma: 9.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850,00 €/mesiac + po skúšobnej dobe variabilná zložka mzdy v závislosti od plnenia úloh