Technický manažér / správca objektov

Bratislavská správcovská spoločnosť, s. r. o.

Miesto práce
Rusovská cesta 36, 851 01 Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 850 - 2 000 EUR/mesiacslužobný automobil aj na súkromné účely

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technická správa objektov (riadenie dodávateľov, technická evidencia)
Koordinácia a kontrola činností dodávateľov, zabezpečovanie a porovnávanie cenových ponúk
Zabezpečovanie revízií a odborných skúšok a odstraňovanie zistených závad
Kontrola cca. 10 spravovaných domov v rámci Bratislavy
Styk s úradmi (mestské časti, stavebné úrady)
Komunikácia a starostlivosť o zástupcov vlastníkov spravovaných objektov
Účasť na domových schôdzach (cca. 1x mesačne)

Vlastný systém zaškolenia zamestnanca počas prvého mesiaca (pracovné postupy, softvér, ...)
Prehľadný výpočet odmien, férové plánovanie úloh
Staráme sa o dobré pracovné prostredie a ľudský prístup
Služobný automobil, smartfón s internetom
65% práce v kancelárii, 35% práce mimo kanceláriu
Každoročný platový rast zohľadnený o nárast miezd v SR

Vzhľadom na kapacitné možnosti odpisujeme v priebehu 30 dní len záujemcom, ktorých pozývame na osobný pohovor. Vážime si každého záujemcu o prácu v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebný / Strojársky / Elektrotechnický

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Organizačné a komunikačné schopnosti

Spoločnosť sa zaoberá správou domov. Zabezpečujeme celkovú agendu okolo správy domu (technickú, ekonomickú a právnu). Bratislavská správcovská spoločnosť spravuje cca 6000 bytov a nebytových priestorov vo viacerých mestských častiach mesta Bratislavy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 988431  Megjelentetés dátuma: 26.4.2023  Alapbér (bruttó): 1 850 EUR/mesiac