Vodič ODO (odvoz odpadu)

BRANTNER Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Myjava
Termín nástupu
podľa dohody
Od 770 EUR/mesiac+ 24 % mesačná variabilná odmena a 6 % ročná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete jazdiť na nákladnom vozidle a napriek tomu byť každý večer doma? Príďte k nám, práca u nás má budúcnosť.

Budete viesť a obsluhovať špeciálne motorové vozidlo na zber komunálneho odpadu.
Zabezpečíte prepravu odpadov vo veľkoobjemových kontajneroch vozidlami značky Mercedes Benz v rámci Myjavy a okolia
Očakávame bezchybné, včasné a kvalitné dodanie služieb s príslušnými dokladmi pre zákazníkov
Medzi ďalšie úlohy patrí starostlivosť o vozidlo a kontajnery ako aj manipulácia s odpadom.

Pozrite si video k pracovnej pozícii: http://brantnerslovakia.sk/sk/o-spolocnosti/kariera.html

Práca v stabilnej spoločnosti
Obedy zadarmo
Férové pracovné podmienky

V prípade záujmu o pozíciu zašlite prostredníctvom stránky www.profesia.sk Váš životopis.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy starostlivo posúdime.

Osobné údaje kandidátov spracúvame v súlade s platnou legislatívou ochrany osobných údajov. Zásady OOU sú k dispozícii na stránke www.brantnerslovakia.sk

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

Prax vo vedení nákladného vozidla
Zdravotná spôsobilosť + psychotesty
Digitálna karta vodiča
KKV
ADR - výhodou

Brantner je vedúcim partnerom pre slovenské mestá, obce, občanov aj podnikateľov. Pre svojich klientov máme k dispozícii široké portfólio environmentálnych služieb, sme garantom kvalitných a moderných riešení zberu, zneškodňovania či zhodnocovania odpadov.

Sme hrdí na naše korene, tradičné hodnoty, popri tom sa náš pohľad upiera neustále do budúcnosti. Trvalá udržateľnosť a inovácie sú pre nás príležitosťou a zabezpečujú budúcnosť podnikania v globálnom hospodárstve.

V našej Brantner rodine neustále kladieme dôraz na zdravie, bezpečnosť, rozvoj či ďalšie vzdelávanie našich zamestnancov. Sme zamestnávateľom pre 2500 ľudí v šiestich krajinách Európy, na meniacom sa trhu odpadového hospodárstva máme svoje významné miesto od r. 1936.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4059102  Megjelentetés dátuma: 6.7.2021  Alapbér (bruttó): 770 EUR/mesiac