Vodič nákladného vozidla s nadstavbou

BRANTNER Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Gogoľova 18, 851 01 Petržalka
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 550 EUR/mesiacZákladná mzda je vo výške 1.060 €. Ku mzde prináleží mesačná pohyblivá zložka mzdy 30 % príjmu + príplatok za dochádzku. Priemerná mesačná výška mzdy je 1.560 € / brutto. Naviac je možný príplatok za jazdu s vlekom a ADR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi jazdíte na dobrých autách a chcete byť každý večer doma? Príďte k nám, práca u nás má budúcnosť.

Čo je pracovnou náplňou?
Preprava odpadov vo veľkoobjemových kontajneroch vozidlami značky Mercedes Benz v rámci Bratislavy a okolia
Bezchybné, včasné a kvalitné dodanie služieb s príslušnými dokladmi zákazníkom
Starostlivosť o vozidlo a kontajnery

Čo ponúkame?
Stabilnú prácu a príjemný kolektív.
Prácu v rastúcej nadnárodnej spoločnosti
Nadštandardný príspevok na stravovanie
Férový prístup, motivačné ohodnotenie
Firemné akcie, príspevok pri pracovnom výročí alebo osobnom sviatku, deň zdravia, vianočný večierok a pod.

V prípade záujmu o pozíciu zašlite prostredníctvom stránky www.profesia.sk Váš životopis.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy starostlivo posúdime, kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

C

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Prax s vedením nákladného vozidla
Orientácia v Bratislave
Zdravotná spôsobilosť + psychotesty sú podmienkou
Digitálna karta vodiča
KKV
Vodičský preukaz skupiny E - výhodou
ADR - výhodou

Brantner je vedúcim partnerom pre slovenské mestá, obce, občanov aj podnikateľov. Pre svojich klientov máme k dispozícii široké portfólio environmentálnych služieb, sme garantom kvalitných a moderných riešení zberu, zneškodňovania či zhodnocovania odpadov.

Sme hrdí na naše korene, tradičné hodnoty, popri tom sa náš pohľad upiera neustále do budúcnosti. Trvalá udržateľnosť a inovácie sú pre nás príležitosťou a zabezpečujú budúcnosť podnikania v globálnom hospodárstve.

V našej Brantner rodine neustále kladieme dôraz na zdravie, bezpečnosť, rozvoj či ďalšie vzdelávanie našich zamestnancov. Sme zamestnávateľom pre 2500 ľudí v šiestich krajinách Európy, na meniacom sa trhu odpadového hospodárstva máme svoje významné miesto od r. 1936.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3269559  Megjelentetés dátuma: 25.7.2022  Alapbér (bruttó): 1 550 EUR/mesiac