Záhradník - Záhradníčka

Brantner Poprad, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
880 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Verejná zeleň - manuálne práce súvisiace so starostlivosťou o trávniky, rastliny, stromy a kroviny

- príspevok na stravovanie vo výške 4,50EUR na odpracovaný deň
- možnosť mesačných osobných príplatkov na základe výkonu práce
- ročné odmeny
- možnosť profesionálneho rastu

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú ponuku. Vzhľadom na možných vysoký počet prijatých životopisov, si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí budú spĺňať podmienky a budú pozvaní na osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

záhradníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

2-3 ročné odborná prax na pracovnej pozícii záhradník
pracovné skúsenosti v oblasti starostlivosti o trávniky, rastliny, stromy a kroviny
ochota pracovať so zvýšeným nasadením
zodpovednosť a spoľahlivosť
tímová práca
ochota učiť sa nové veci

Poslaním skupiny Brantner je prinášať inovatívne myšlienky do komunálnych služieb mestám a obciam, využívať a rozvíjať efektívnejšie a ekologickejšie formy zhodnocovania odpadov s ohľadom na naše životné prostredie. Produktové portfólio: Odpadové hospodárstvo pre mestá, obce, podnikateľov a priemysel Čistenie mesta Kontajnerová služba Vykonávanie separovaného zberu a kompostovanie odpadov Čistenie komunikácií Zimná údržba Starostlivosť o zelené plochy, kosenie Odborné poradenstvo v oblasti nakladania s odpadmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3925155  Megjelentetés dátuma: 17.4.2023  Alapbér (bruttó): 880 EUR/mesiac