Pracovník na liahni

BRANKO SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Novozámocká 184, okres Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

balenie násadových vajec na export, liahnutie moriek, práce zabezpečujúce chod liahne podľa pokynov vedúceho pracovníka

Sme novootvorená prevádzka s dobrou dostupnosťou (autobusové aj vlakové spojenie), možnosť parkovania v areáli firmy.
Pracá na smeny (6:00- 18:00)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vodičský preukaz výhodou, ochota pracovať v menšom kolektíve, flexibilita,

Spoločnosť BRANKO pôsobí v poľnohospodárstve už vyše 40 rokov, momentálne sa však zaoberá rozmnožovacím chovom ťažkých moriek. Našim klientom, po celej Európe, od Francúzska, cez Taliansko, Rakúsko, Maďarsko, Nemecko, Poľsko až po Rusko, dodávame násadové vajcia a jednodenné morky v tej najvyššej kvalite. Nakoľko stále objavujeme nové trhy a rozširujeme kapacity, hľadáme nových šikovných členov do nášho rodinného tímu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2769709  Megjelentetés dátuma: 17.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou