Manažér prevádzky Escape Room

BrainTeaseLava s. r. o.

Miesto práce
Zámocká 36, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
23.9.2019
1 100 - 1 350 EUR/mesiac1100-1350 (podla toho, či už máš založenú živnosť)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažovanie gamemasterov – prideľovanie služieb, komunikácia s gamemastrami, časom ich výber, školenie

Gamemastrovanie (obsluha hrajúcich skupín) – tvojou prioritou bude skôr zabezpečiť, aby pre každú skupinu bol dostupný nejaký gamemaster – brigádnik, ale občas bude treba aj samotné gamemastrovanie. Dlhodobo budeš gamemastrovať cca 10h týždenne

Komunikácia s verejnosťou – budeš odpovedať na maily, komunikovať cez telefón, facebook a podobne.

Dohľad nad kvalitou hier – budeš dohliadať aby všetko fungovalo ako má, aby sme mali na prevádzke poriadok a aby sa u nás návštevníci jednoducho cítili dobre. Niečo drobné opraviť, niečo upratať, avšak nemusíš vedieť úplne všetko, veľa z týchto vecí môžeš delegovať na iných, ale ty ručíš za to, aby sa to spravilo

Okrem toho budeš pomáhať s prípravou nových aktivít a inou agendou podľa aktuálnej potreby, tvojej chuti a schopností.

flexibilný pracovný čas
občas možný home office
firemný telefón aj na súkromné účely
mladý a priateľský kolektív
pravidelné teambuildingy
čerstvé ovocie

Kontaktuj nás prosím cez formulár na https://brainteaselava.sk/praca/. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

rád(a) komunikuješ s ľuďmi
si zodpovedný(á)
máš rád(a) escape roomy a iné hry
nemáš problém komunikovať v angličtine
máš proaktívny a prozákaznícky prístup
vieš robiť spoľahlivo a samostatne
máš výborné organizačné schopnosti
máš chuť veci zlepšovať
rád(a) sa učíš nové veci
si časovo flexibilný(á)

Brainteaselava prináša rôznorodé zážitkové aktivity zamerané na rozvoj skupiny, jej spolupráce, komunikácie, či ďalších zručností. Našim cieľom je poskytnúť ľuďom zmysluplnú formu zábavy, ukázať im, že aj rozmýšľanie môže byť zábavné a tiež ich netradičnou a zábavnou formou aj niečo naučiť.
Sme jednotkou na trhu Escape Roomov a mestských hier v Bratislave. Okrem toho ponúkame na Slovensku jedinečnú hru Mystery Dinner a celú radu ďalších aktivít prispôsobovaných požiadavkám našich klientov. Ponuku stále rozširujeme, pretože žiadna požiadavka pre nás nie je nesplniteľná :)
ID: 3740659  Megjelentetés dátuma: 15.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 100 - 1 350 EUR/mesiac1100-1350 (podla toho, či už máš založenú živnosť)