Operátor kvality na lakovni/zmennosť 3/

Bourbon Automotive Plastics Dolný Kubín, s.r.o., v skratke Bourbon AP Dolný Kubín, s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
ihneď
724 EUR/mesiacZákladná mzda 724 eur + 95 eur , po skúšobnej dobe a zaškolení úprava mzdy na 780 eur +95 eur /mesiac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrolovanie a balenie lakovaných produktov
- sledovanie predpísanej dokumentácie
- značenie hotových výrobkov identifikačným štítkom
- značenie nepodarkov, ich evidencia
- spolupráca pri tvorbe návrhov nápravných a preventívnych opatrení pri zistení chýb
- udržiavanie čistoty na pracovisku
- práca v 3/4 zmennej prevádzke

- práca pre stabilnú nadnárodnú spoločnosť
- zamestnanie v hlavnom pracovnom pomere
- príplatky noc, wd, nadčas, platené nad rámec Zákonníka práce
- stravné lístky v hodnote 4,50 eur
- mesačný a ročný bonus
- príspevok na dochádzanie
- bonus za doporučenie nového zamestnanca

V prípade záujmu, nám prosím pošlite životopis spolu s kontaktnými údajmi a súhlasom so spracovaním osobných údajov.Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- spôsobilosť na nočnú prácu
- zraková spôsobilosť
- manuálna zručnosť
- zmysel pre kvalitu a zodpovednosť
- spoľahlivosť
- precíznosť
- samostatnosť
- prax vo výrobnej spoločnosti výhodou
- ochota pracovať na 3/4 zmeny

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov do interiérov a exteriérov automobilov, ako sú lakované ozdobné lišty, lakované ozdobné prvky interiéru a vzhľadové interérové diely. Výrobná činnosť predstavuje lisovanie plastov, povrchovú úpravu lakovaním a montážne práce. Spoločnosť je súčasťou francúzskej spoločnosti GROUPE PLASTIQUES DU VAL DE LOIRE so sídlom v Langeais.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4005224  Megjelentetés dátuma: 2.2.2021  Alapbér (bruttó): 724 EUR/mesiac