HR špecialista pre výrobnú spoločnosť

Bourbon Automotive Plastics Dolný Kubín, s.r.o., v skratke Bourbon AP Dolný Kubín, s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
Máj 2021
1 300 EUR/mesiacZákladná mzda predstavuje minimálnu mzdu na uvedenej pozícii, finálna mzda bude stanovená s prihliadnutím na skúsenosti a prax.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava a administrácia pracovno-právnych dokumentov vznik, zmena, zánik pracovného pomeru (prihlášky, odhlášky, zmeny)
- Komunikácia s úradom práce , agenda cudzincov
- Administrátor dochádzky, tvorba pracovných kalendárov, školenia užívateľov dochádzky (dochádzka AG zamestnancov) , podpora pri mzdovej uzávierke
- Vyhodnocovanie absentizmu a realizácia krokov na jeho zníženie, analýza neprítomností
- Príprava špeciálnych výkazov, zhromažďovanie, sumarizácia a analýza údajov
- Príprava podkladov pre účtovanie miezd (darčekové poukážky, bonusy za výsledky, ročný bonus, podklady na zrážky zo mzdy )
- Príprava, koordinácia, administrácia odborných školení, ich vyhodnocovanie po 6 mesiacoch, vyhodnocovanie efektivity, tvorba a vyhodnocovanie plánu školení za celú spoločnosť, kontrola nákladov a fakturácie
- Sledovanie určených indikátorov, ich aktualizácia v internom systéme, návrhy na zlepšenia, aktualizácia organizačných schém a matíc (zaškolenosť, zastupiteľnosť, kompetencie.......)
- Príprava, distribúcia, vyhodnocovanie ročných osobných pohovorov
- Práca v personálno-mzdovom a dochádzkovom systéme
- Dodržiavanie pracovno-právnej legislatívy a ostatných súvisiacich predpisov a implementovanie ich zmien do praxe

- Práca na hlavný pracovný pomer
- Pružný pracovný čas
- Ročný bonus
- Bonus za odporučenie nového zamestnanca
- Príspevok za dochádzanie
- Príspevok na stravné nad rámec Zákonníka práce

V prípade záujmu pošlite svoj štruktúrovaný životopis aj v anglickom jazyku. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú nami požadované kritéria. Vopred ďakujeme za prejavený záujem a všetky zaslané životopisy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre kandidáta s praxou na obdobnej pozícii minimálne 5 rokov. Skúsenosti z výrobnej spoločnosti sú podmienkou. Od kandidáta požadujeme výbornú znalosť pracovno-právnej legislatívy, orientáciu v oblasti miezd, samostatnosť, zodpovednosť, diskrétnosť, výborné komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti.

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov do interiérov a exteriérov automobilov, ako sú lakované ozdobné lišty, lakované ozdobné prvky interiéru a vzhľadové interérové diely. Výrobná činnosť predstavuje lisovanie plastov, povrchovú úpravu lakovaním a montážne práce. Spoločnosť je súčasťou francúzskej spoločnosti GROUPE PLASTIQUES DU VAL DE LOIRE so sídlom v Langeais.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3825397  Megjelentetés dátuma: 7.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac