Nastavovač vstrekovacích lisov

Bourbon Automotive Plastics Dolný Kubín, s.r.o., v skratke Bourbon AP Dolný Kubín, s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
asap
Od 800 EUR/mesiacZákladné mzda od 800 eur, podľa dĹžky praxe na pozícii

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o vstrekovacie lisy
- nastavenie strojov a zabezpečenie spustenia výroby
- dodržiavanie technických noriem, technologických postupov a parametrov
- výmena a nastavenie lisovacích foriem
- príprava a vypĺňanie predpísanej výrobnej dokumentácie
- starostlivosť o stroje a ich základná údržba

-práca pre nadnárodnú spoločnosť
-pracovná zmluva do hlavného pracovného pomeru
-príplatky za nočnú prácu, prácu cez sobotu, nedeľu sú platené nad rámec zákona
-bonusy/mesačný a za výsledky/ sú poskytované v zmysle Kolektívnej zmluvy
-ročný bonus do výšky 100% základného platu /po odpracovaní 1 roka/
-stravné lístky v hodnote 4,10 eur
-bonus za odporučenie nového zamestnanca

Pošlite nám prosím Vás životopis spolu s kontaktnými údajmi na Vás, vrátane súhlasu so spracovaním osobných údajov. Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárske

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

- prax v obore
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- precíznosť a presnosť
- aktívny prístup k práci

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov do interiérov a exteriérov automobilov, ako sú lakované ozdobné lišty, lakované ozdobné prvky interiéru a vzhľadové interérové diely. Výrobná činnosť predstavuje lisovanie plastov, povrchovú úpravu lakovaním a montážne práce. Spoločnosť je súčasťou francúzskej spoločnosti GROUPE PLASTIQUES DU VAL DE LOIRE so sídlom v Langeais.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3379525  Megjelentetés dátuma: 5.3.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac