Výrobný majster na montáži

Bourbon Automotive Plastics Dolný Kubín, s.r.o., v skratke Bourbon AP Dolný Kubín, s.r.o.

Miesto práce
M. R. Štefánika 2266, 026 01 Dolný Kubín
Termín nástupu
asap
Od 1 100 EUR/mesiacZákladná mzda od €1100 + príplatky za nočnú zmenu, uvádzame minimálnu úroveň nástupnej mzdy, konečná výška mzdy závisí od predchádzajúcich skúseností a praxe kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Splnenie plánu výroby – popri stanovenom množstve zabezpečiť aj kvalitu

Organizácia a riadenie práce celej zmeny, aradenie zamestnancov

Spolupráca pri nábehu nových projektov

Zabezpečenie urýchleného odstránenia závad všetkých druhov zistených v priebehu výrobného procesu

Zodpovednosť za správne vyplnenie predpísanej dokumentácie

Zodpovedný za celkovú operatívu montáže

  Zabezpečí a implementuje zmeny, aby sa dosiahli a presiahli výrobné ciele - efektivita výroby  a  kvality (PPM, náklady na nekvalitu, zákaznícke reklamácie)
    Zodpovedný za poriadok a FIFO na montáži
    Zodpovednosť za plnenie a sledovanie výkonových noriem

​- práca pre stabilnú nadnárodnú spoločnosť
​- príplatky noc, víkend, nadčas, platené nad rámec Zákonníka práce
​- bonus za odporučenie nového zamestnanca
​- príspevok za dochádzanie
​- finančný príspevok vo výške 4,70 eur
​- bonus za výsledky
​- ročný bonus
​- každoročné prehodnotenie mzdy
​- multisport karta
​- práca v 2, 3 zmennej prevádzke​

Životopisy, u ktorých uchádzači spĺňajú uvedené podmienky, prosíme zasielať na uvedenú mailovú adresu, prípadne poštou. Kontaktujeme len tých uchádzačov, ktorí postúpia do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

2

Hľadáme kandidáta so silnými organizačnými schopnosťami v oblasti montáže, skúsenosťami s vedením menšieho kolektívu zamestnancov v priemyselnej výrobe, s prirodzenou autoritou, výhodou sú skúsenosti z automobilového priemyslu, s aktívnym a dynamickým prístupom pri riešení problémov.
A ochotou, spôsobilosťou pracovať na 3 smeny.

SŠ vzdelanie s maturitou, min. 2-ročné skúsenosti s vedením ľudí, základné znalosti plastovej výroby, práca s PC, obsluha zdvíhacej plošiny

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových komponentov do interiérov a exteriérov automobilov, ako sú lakované ozdobné lišty, lakované ozdobné prvky interiéru a vzhľadové interérové diely. Výrobná činnosť predstavuje lisovanie plastov, povrchovú úpravu lakovaním a montážne práce. Spoločnosť je súčasťou francúzskej spoločnosti GROUPE PLASTIQUES DU VAL DE LOIRE so sídlom v Langeais.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3366883  Megjelentetés dátuma: 20.3.2024  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac