Asistent Plánovača Výroby a Logistiky

BOURBON AP Nitra, s.r.o.

Čab 280, Čab-Lahne, 951 24 Nové Sady, Nitriansky kraj, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
podľa skúseností záujemca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Podpora Hlavného plánovača výroby a logistiky
- Denný audit správneho zaskladnenia zásob /etikety zodpovedajú obsahu apod./
- Inventúra skladov na dennej báze
- Sledovanie bezpečnostných skladových zásob v externých skladoch, 1 x za mesiac osobná kontrola
- Príprava plánov výroby, na základe kapacity strojov, ich využitia na 100%
- Denná práca v MS Excel - evidencia auditov, kontrol, príprava materiálov
- Usmerňovanie zásobovačov liniek, ktorí sú prepojení so skladom
- Operatívne riešenie vzniknutých situácií vplyvom porúch na strojoch, problémov s formami, operatívna zmena výroby
- Denná komunikácia s logistikou, montážou, kvalitou, údržbou
- Využívanie anglického jazyka

- Silná prosperujúca medzinárodná spoločnosť, ktorá neustále rozširuje svoje aktivity, výrobu, rozširuje svoje pole pôsobnosti na trhu
- Možnosť odborného a profesijného rastu
- Poskytovanie potrebných školení
- Práca s odborníkmi
- Doprava do zamestnania z Nitry je zabezpečená a hradená spoločnosťou
- Finančné, nefinančné benefity

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu nám, prosím, zašlite svoj štruktúrovaný profesijný životopis v slovenskom jazyku elektronicky prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" v dolnej časti tejto ponuky, alebo poštou na doleuvedenú adresu. Kontaktovať nás môžete aj telefonicky, kde si prejdeme detaily pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- SŠ alebo VŠ vzdelanie technického zamerania, resp. odbor: informačné technológie
- Predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii sú výhodou /oblasť plánovania výroby, logistika/
- Pracovné skúsenosti vo výrobnej spoločnosti sú plus
- Skúsenosti s prácou v MS Excel na pokročilej úrovni
- Schopnosť dorozumieť sa v anglickom jazyku, v osobnom a písomnom styku
- Záujem učiť sa novému
- Spoľahlivosť
- Schopnosť operatívneho riešenia vzniknutých situácií
- Komunikačné zručnosti, z dôvodu dennej komunikácie s rôznymi oddeleniami

Je to nová pozícia, pre ktorú je vhodný kandidát, ktorý už má predchádzajúce skúsenosti v danej oblasti, alebo kandidát absolvent, dôležité sú kritériá: ovládanie MS Excel na pokročilej úrovni, ovládanie Anglického jazyka v osobnom aj písomnom styku, chuť pracovať a učiť sa novému.

Spoločnosť BOURBON AUTOMOTIVE PLASTICS NITRA s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2005 a vznikla na základe rozširovania materskej spoločnosti sídliacej vo Francúzsku, ktorá má už takmer 100-ročnú tradíciu.
BOURBON AUTOMOTIVE PLASTICS NITRA s.r.o. je súčasťou spoločnosti GROUPE PLASTIVALOIRE, ktorá má výrobné závody v Európe, Ázii, Afrike a Amerike.

Súčasná francúzsko-nemecká spolupráca priniesla našej spoločnosti nové projekty, čoho dôsledkom je dostavba výrobných a skladových priestorov, inštalácia automatizovaných výrobných zariadení pre galvanizáciu plastových výliskov, lisovania plastov a nábor nových zamestnancov. V súčasnosti máme 500 zamestnancov.

Naša výrobná prevádzka v obci Čab-Lahne pri Nitre sa zameriava na produkciu plastových komponentov pre významných výrobcov automobilov a vo svojom odbore si vybudovala silné postavenie, ktoré získala vďaka dôrazu na vysokú kvalitu svojich produktov, technológií a neustálemu zdokonaľovaniu výrobných procesov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2764832  Megjelentetés dátuma: 13.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: podľa skúseností záujemca