Vedúci oddelenia údržby foriem /automotive/

BOURBON AP Nitra, s.r.o.

Miesto práce
Čab
Termín nástupu
dohodou
2 600 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od pracovných skúseností a kvalifikácie vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si odborníkom na vstrekovacie formy ? Tak neváhaj a pošli nám svoj životopis. Do nášho tímu na oddelení údržby foriem hľadáme zodpovedného a spoľahlivého vedúceho pracovníka, ktorého náplňou práce bude:

- zodpovednosť za údržbu foriem a opravy foriem vstrekolisov,
- vedenie tímu údržbárov foriem, rozdeľovanie úloh, dohľad nad vykonávaním a dodržiavaním pracovných postupov,
- zabezpečovanie opráv foriem interne alebo prostredníctvom externej spoločnosti,
- operatívne riešenie problémov na formách vstrekolisov,
- analýza problémov vstrekovacích foriem a zabezpečovanie nápravných opatrení,
- navrhovanie konštrukčných riešení na odstránenie týchto problémov,
- spolupráca s manažérom vstrekovne, technológmi, kvalitou,
- vedenie a evidencia skladu náhradných dielov,
- vytipovanie a objednávanie náhradných dielov,
- práca s MS Word a MS Excel,
- rozvoj oddelenia nástrojárne.

- práca pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť s dlhoročným pôsobením na Slovensku,
- mesačný bonus, dovolenkový a vianočný bonus,
- extra dni dovolenky naviac,
- vernostný bonus,
- benefitná karta,
- príležitosť pre odborný rast,
- poskytovanie odborných školení,
- sociálny program.

Viac informácií k ponúkaným benefitom v spoločnosti predstavíme na osobnom stretnutí.

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem a zašlú nám svoje CV.
Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí vyhovujú našim kritériám.Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- SŠ alebo VŠ vzdelanie technického smeru je optimum, v odbore strojárstvo – strojný mechanik, mechanik nastavovač alebo nástrojár
- Predchádzajúce skúsenosti v danej oblasti
- Odborník na vstrekovacie formy
- Znalosť konštrukcie vstrekovacích foriem, údržby vstrekovacích foriem – ovládanie operácií pri opravách foriem, a to zváranie, hĺbenie, frézovanie, brúsenie, tušírovanie, leštenie
- Znalosti a skúsenosti v oblasti konštrukcie a opráv systémov horúcich vtokov
- Skúsenosti s údržbou vstrekovacích foriem sú podmienkou
- Schopnosť čítať technické výkresy
- Ovládanie anglického jazyka na úrovni dorozumenia sa; ak by bol kandidát so silnými skúsenosťami bez znalosti anglického jazyka, je potrebný záujem o nadobudnutie tejto zručnosti – zabezpečíme školenie
- Schopnosť viesť ľudí, riadiť procesy
- Logické myslenie
- Aktívny prístup k práci

Spoločnosť BOURBON AUTOMOTIVE PLASTICS NITRA s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 2005 a vznikla na základe rozširovania materskej spoločnosti sídliacej vo Francúzsku, ktorá má už takmer 100-ročnú tradíciu.
BOURBON AUTOMOTIVE PLASTICS NITRA s.r.o. je súčasťou spoločnosti GROUPE PLASTIVALOIRE, ktorá má výrobné závody v Európe, Ázii, Afrike a Amerike.

Súčasná francúzsko-nemecká spolupráca priniesla našej spoločnosti nové projekty, čoho dôsledkom je dostavba výrobných a skladových priestorov, inštalácia automatizovaných výrobných zariadení pre galvanizáciu plastových výliskov, lisovania plastov a nábor nových zamestnancov. V súčasnosti máme 500 zamestnancov.

Naša výrobná prevádzka v obci Čab-Lahne pri Nitre sa zameriava na produkciu plastových komponentov pre významných výrobcov automobilov a vo svojom odbore si vybudovala silné postavenie, ktoré získala vďaka dôrazu na vysokú kvalitu svojich produktov, technológií a neustálemu zdokonaľovaniu výrobných procesov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2464979  Megjelentetés dátuma: 25.1.2024  Alapbér (bruttó): 2 600 EUR/mesiac