Slovensky píšící PR Consultant s praxí-práce v Praze

Botticelli,spol.s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Patříme mezi největší agentury v oblasti Public Relations, Jsme orientováni na výkon a výsledek.

Hledáme kolegu /kolegyni/ s praxí v médiích nebo Public Relations agentuře a výbornou znalostí mediálního prostředí na Slovensku pro práci v Praze.

Pracovní náplň
Pro naše klienty, kteří potřebují zajistit Public Relations aktivity na Slovensku, hledáme odborníka se stylistickými schopnostmi na vysoké úrovni se slovenštinou jako mateřským jazykem.
• Komunikace s klientem, s médii a zejména se slovenskými novináři.
• Zpracovávání tiskových zpráv a článků.
• Získávání a vyhledávání informací o klientech a jejich produktech anebo o poskytovaných službách z různých zdrojů na základě získaných podkladů.
• Místem práce bude Praha s občasnými výjezdy do Bratislavy.
• Specializujeme se na komunikaci produktů a služeb, media relations jsou hlavní náplní naší práce.
• Jde o práci náročnou, vyžadující perfektní znalost slovenského mediálního prostředí
Požadujeme
• Minimálně dvouletá praxe v PR agentuře nebo v médiích na Slovensku
• Ovládání slovenského pravopisu - psaní textů, podkladů, emailů, atd.
• Selský rozum, chuť pracovat.
• Flexibilita, samostatnost, spolehlivost.
• Komunikativnost, preciznost.
• Aktivní řidič.

Požadované jazykové znalosti
• Slovenština - rodný jazyk

Patříme mezi největší a nejlepší agentury v oblasti Public Relations. Pokud s touto prací máte už nějakou zkušenost, můžete se během krátké doby stát špičkou v oboru, realizovat své kreativní nápady a vést tým. Klienti si našich lidí váží, dávají jim důvěru, svobodu a spoléhají se na jejich profesionalitu. Každý profesionál je u nás velmi dobře finančně ohodnocen. Jedná se o pozici na full time, nejedná se o externí spolupráci, nejedná se o práci na IČO, nejedná se o práci systémem home office.

Specializujeme se na komunikaci produktů, služeb a vytváření dobrého jména našich klientů, media relations jsou hlavní náplní naší práce. Nepracujeme pro stát a politiku, setkáváme se s vizionáři na straně klienta, na straně médií komunikujeme s těmi nejlepšími, kteří udávají trendy. Respektujeme naše klienty, oni nás a my se respektujeme navzájem.

Nabízíme:

Příjemné prostředí v dosahu metra C, možnost parkování v okolí
Flexibilní začátek a konec pracovní doby
Šest týdnů dovolené (dva týdny dovolené navíc)
Hlavní pracovní poměr se smlouvou na dobu neurčitou
Fixní plat se štědrým bonusovým systémem
Jistotu a stabilitu firmy, která působí na trhu 23 let, pravidelné a jisté výplaty mzdy
Férové jednání, pomoc s osobní daňovou a právní problematikou včetně možnosti bezúročných půjček v tísni zaměstnance
Možnost rychlého pracovního růstu talentovaných zaměstnanců
Individuální (nikoliv skupinová) výuka cizích jazyků s rodilými mluvčími dle výběru
Individuální kondiční jízdy, pro zájemce bezplatné lekce jógy a pilates na pracovišti
Vzdělávání a rozvoj v oboru
Životopis s fotografií zasílejte e-mailem. Váš životopis bude v následujících 10 pracovních dnech posouzen odpovědným pracovníkem. Jestliže se Vaše kvalifikační předpoklady budou shodovat s našimi potřebami, budeme Vás kontaktovat. Pokud od nás neobdržíte do stanoveného termínu žádnou zprávu, omlouváme se, ale hledáme někoho jiného.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně