Ten najlepší pre online stratégie/Tá najlepšia pre online stratégie

BOTTICELLI, s.r.o.

Miesto práce
Vlárska 46, 831 01, Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
03.04.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň - napríklad:
• Príprava, navrhovanie a realizácia komplexných online marketingových aktivít a nastavovanie ich parametrov pre ČR i SR
• Monitorovanie, analýza a reporting úspešnosti online marktingových aktivít
• Komunikácia s klientom
• Hľadáme kolegov iba na trvalý pracovný pomer

Stravné lístky v hodnote až 4,20 eur
Počas roka 5 dní celofiremné platené voľno
Po 3 odpracovaných rokoch 5 dní dovolenky naviac
Ročne príspevok na ošatné
Individuálna výučba cudzích jazykov
Pitný režim
Odborné vzdelávanie, osobný a profesionálny rozvoj
Individuálny prístup k zamestnancom
Motivačné ohodnotenie
Práca v dynamickej firme s mladým kolektívom
Priestor pre samostatné myslenie a rozvoj
Perspektíva profesionálneho rozvoja a kariérneho rastu

Životopisy zasielajte na e-mailovú adresu. Kontaktovaní budú iba tí uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Google AdSense - Expert
Google Ads - Expert
Google Analytics - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

online marketingu

Počet rokov praxe

3

• Flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť.
• Profesionalita, vysoké pracovné nasadenie.

POMÁHAME FIRMÁM RÁSŤ.
Ponúkame klientom riešenie vždy v rámci a v kontexte komplexnej marketingovej komunikácie. Sme priekopníci, ideme vždy vlastnou cestou, ktorá je pre klienta v danú chvíľu tá správna a prináša výsledok.
Vznikli sme v roku 1993 a výrazne sme ovplyvnili vývoj Public Relations pragmatickým prístupom zameraným na efektivitu s jasnou garanciou výsledku. Sme kreatívni a využívame nové možnosti komunikácie. Nemáme radi frázy a bezhlavé módne trendy, na prvom mieste v našej práci stále stojí starý dobrý rozum.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3333618  Megjelentetés dátuma: 12.3.2018