Vedúci výroby

BOTH, s.r.o.

Miesto práce
Lidér Tejed 37, 929 01 Povoda, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plánovanie, riadenie a koordinovanie existujúcej výroby, výrobných procesov a kapacít.
Rozdeľuje a zadeľuje pracovníkov.
Eviduje dochádzku zamestnancov.
Implementovanie zlepšení a optimalizovanie využívania zdrojov.
Koordinovanie, vedenie, hodnotenie výrobného tímu.
Kontrolovanie výkonnosti tímu.
Sledovanie efektivity výroby, zabezpečenie technickej podpory produkcie.
Kontrolovanie polovýrobkov pri výrobe na základe technických výkresov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojársky priemysel

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti s aktívnym riadením zamestnancov.
Organizačné zručnosti.
Odolnosť voči stresu.

Spoločnosť BOTH, s.r.o. bola založená v roku 2001. Svoju činnosť zamerala na
obrábanie kovov, sústružnícke a zámočnícke práce, zváranie, lisovanie, vŕtanie a
lakovanie. Špecializuje sa na výrobu produktov určených pre automobilový priemysel.
Našou prioritou je kvalita vykonaných prác a dodržanie termínov dodávok.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3194819  Megjelentetés dátuma: 10.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou