Špeditér / Dispečer

BOSTA, s.r.o.

Miesto práce
Pestovateľská, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
800 - 1 600 EUR/mesiac800 € + odmeny + % tebou vyprodukovaného zisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Uprednostňuješ výzvy a zmenu pred nudou?
Potrebujeme šikovného kolegu, ktorý je komunikatívny a nebojí sa výziev. Potrebuješ len chuť učiť sa nové veci, pracovať na sebe a ovládať aspoň jeden cudzí jazyk na komunikatívnej úrovni (slovom aj písmom).

Ponúkame Ti tvrdú prácu. Keď to zvládneš máš neobmedzené možnosti zárobku. Strop platu u nás neexistuje.

Si zvyknutý byť vo svojej práci produktívny? Chceš pomáhať našim klientom efektívne a ekologicky prepravovať ich tovar? Dokážeš si vybudovať dobré vzťahy s kolegami a obchodnými partnermi?
Firma expanduje, potrebujeme silných ľudí, ktorí sa pripoja k nášmu teamu a pomôžu nám zabezpečiť, aby naše vozidlá boli vyťažené, jazdili so ziskom a aby naši skvelí kolegovia vodiči boli produktívni.

Náplň tvojej práce:
- získavanie nových obchodných partnerov;
- preverovanie platobnej schopnosti obchodných partnerov;
- cenotvorba jednotlivých prepráv a obchodovanie s prepravami;
- vyhodnocovanie ponúk a dopytov;
- organizácia a riadenie kamiónovej prepravy;
- výber prepravných a špedičných spoločností;
- komunikácia s dopravcami, zákazníkmi a vodičmi;
- príprava harmonogramov prepravy;
- vyhľadávanie optimálnych trás pre vozidlá;
- sledovanie prepravy;
- administratívne práce spojené so zabezpečením prepravy;
- príprava podkladov a reporting vedeniu spoločnosti;

Ponúkame ti:
- pravidelné vzdelávanie, zvyšovanie kvalifikácie
- priestor na profesionálny rast;
- možnosť zúčastňovať sa rôznych konferencií v oblasti dopravy / zasielateľstva;
- výročné odmeny;
- parkovanie osobného vozidla v areály firmy;

Ak si sa v pozícii našiel a ponuka ťa oslovila, zašli nám štruktúrovaný životopis so súhlasom na spracovanie osobných údajov na e-mail [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti v doprave aspoň 1 rok;
- chuť neustále sa vzdelávať;
- zodpovednosť, spoľahlivosť, diskrétnosť;
- organizačné a rozhodovacie schopnosti;
- tímový hráč; orientácia na tímový výsledok;
- obchodný typ, ktorý má radosť z komunikácie;
- aktívna komunikácia v jednom jazyku je PODMIENKA; ďalšie jazyky sú VÝHODOU;

Sme hrdí na to, že BOSTA je slovenská spoločnosť a už viac ako 18 rokov si nás vyberajú stáli zákazníci aj noví klienti. Naša spoločnosť je jedným z popredných dodávateľov nákladných dopravných služieb na Slovensku i v EÚ. Špecializujeme sa hlavne na prepravy s výmennými nadstavbami (WAB - WechselAufBau). Neposkytujeme len obyčajnú prepravu. Prinášame efektivitu, spoľahlivosť a hodnotu, aby sme zákazníkom vždy pomohli. Vnímajú nás ako stabilnú a dôveryhodnú dopravnú spoločnosť. Všetkých zamestnancov si vážime, pretože MY sme BOSTA a všetci sme jeden tím, ktorý si pomáha. Pre viac informácii navštívte náš web www.bosta.sk, Facebook www.facebook.com/BOSTAtransport/ alebo si pozrite naše video https://youtu.be/-jBRyi1o3H8.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3802115  Megjelentetés dátuma: 4.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1 600 EUR/mesiac800 € + odmeny + % tebou vyprodukovaného zisku