Dispečer kamiónovej dopravy

BOSTA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000€ -1 500€ + odmeny a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyťažovanie vozidiel;
- komunikácia s vodičmi a zákazníkmi;
- vybavovanie administratívnej agendy od začatia prepravy až po jej ukončenie;
- prijímanie a evidovanie objednávok v internom programe;
- koordinácia vodičov;
- monitorovanie vozidiel / vodičov;
- kontrola prepravy;
- riešenie prepravných reklamácií;
- práca s RaalTrans a TimoCom

- stabilná a perspektívna práca na plný úväzok;
- odmeny pri pracovných jubileách;
- priateľský pracovný kolektív;
- ľudský a seriózny prístup;
- firemné akcie;
- možnosť ďalšieho odborného a osobnostného rastu;
- parkovanie osobného vozidla v areály firmy;
- možnosť ubytovania;

V prípade záujmu nám zašlite štruktúrovaný životopis so súhlasom na spracovanie osobných údajov e-mailom na emailovú adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- Znalosť Zákona 462/2007 Z.z. o organizácií prac. času v doprave v znení neskorších predpisov, Nariadenie EP 561/2006, CMR;
- samostatnosť;
- spoľahlivosť;
- flexibilita;

Sme hrdí na to, že BOSTA je slovenská spoločnosť a už viac ako 18 rokov si nás vyberajú stáli zákazníci aj noví klienti. Naša spoločnosť je jedným z popredných dodávateľov nákladných dopravných služieb na Slovensku i v EÚ. Špecializujeme sa hlavne na prepravy s výmennými nadstavbami (WAB - WechselAufBau). Neposkytujeme len obyčajnú prepravu. Prinášame efektivitu, spoľahlivosť a hodnotu, aby sme zákazníkom vždy pomohli. Vnímajú nás ako stabilnú a dôveryhodnú dopravnú spoločnosť. Všetkých zamestnancov si vážime, pretože MY sme BOSTA a všetci sme jeden tím, ktorý si pomáha. Pre viac informácii navštívte náš web www.bosta.sk, Facebook www.facebook.com/BOSTAtransport/ alebo si pozrite naše video https://youtu.be/-jBRyi1o3H8.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3446088  Megjelentetés dátuma: 11.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000€ -1 500€ + odmeny a príplatky