Robert Bosch Production Slovakia, s.r.o. so sídlom v Bernolákove je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa renováciou automobilových alternátorov (repas alternátorov). Je to pôvodom dánska firma (Holger Christiansen Production Slovakia, s.r.o.), súčasťou koncernu Robert Bosch GmbH sa stala v roku 2008. Na Slovensku pôsobí už od roku 2000 a v súčasnosti má približne 170 zamestnancov. Zaujímavosťou je, že závod v Bernolákove je jedinou Bosch prevádzkou na repasovanie alternátorov na svete.

Špecialista pre analýzu alternátorov a štartérov

Miesto práce
Gaštanová alej 7, 900 27 Bernolákovo
Termín nástupu
14.01.2019
1100 € brutto plus ročný bonus vo výške do 10 % z ročného príjmu a iné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Identifikácia a evidencia došlej zásielky,
- Analýza chybného produktu,
- Testovanie alternátorov a štartérov,
- Určenie chyby a priradenie chybového kódu,
- Zaevidovanie chybového kódu a produktu v SAP/AXAPTA,
- Vypracovanie zamietacieho reportu,
- Reportovanie priamo zákazníkovi,
- Zabezpečenie správnej výrobnej činnosti v súlade s technickou dokumentáciou a pracovnými postupmi,
- Vedenie potrebnej evidencie (kvalitatívne, kvantitatívne),
- Podávanie správ o dosiahnutých denných ukazovateľoch výkonu výroby, ich analýza a aktívne zlepšovanie,
- Spolupráca s inými organizačnými útvarmi,
- Navrhovanie nápravných a preventívnych činností pre zlepšenie kvality produktov.

- Flexibilná pracovná doba,
- Zaujímavý bonusový systém,
- Jazykové vzdelávanie.

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite, prosím, štrukturovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku na nižšie uvedenú emailovú adresu.

K životopisu pripojte, prosím, nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
Súhlasím, aby spoločnosť Holger Christiansen Production Slovakia, s.r.o., spracovávala, spravovala a archivovala moje osobné údaje v poskytnutých dokumentoch v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 (GDPR) a zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automechanik, autoelektrikár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Znalosť produktu – alternátory, štartéry,
- Orientácia na cieľ/ výsledok,
- Iniciatíva, flexibilita,
- Schopnosť niesť zodpovednosť,
- Základné znalosti pre používanie počítača (Outlook, Excel, Word),
- Vítaná znalosť ovládania testerov,
- Nemecký jazyk - nevyhnutný, anglický jazyk vítaný.

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Vaculčiaková
E-mail: poslať životopis
ID: 2784569  Megjelentetés dátuma: 2.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1100 € brutto plus ročný bonus vo výške do 10 % z ročného príjmu a iné benefity