Можливість для людей з України

Hľadám PHP programátora/ku

BOOTIQ SK s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme skúsených PHP developerov/developerky:
ideálne do Bratislavy alebo remote (aktuálne aj tak všetci pracujeme z domu ;)) , ktorí nám pômôžu navrhovať, vyvíjať, integrovať a nasadzovať vysokokvalitný softvér v súlade s potrebami používateľov.

BOOTIQ vývojári tvoria nerozlučný tím, takže nikdy na svoju prácu nebudeš sám. Naším cieľom je tímové / párové code-review, kde si odovzdávame skúsenosti a strážime kvalitu nášho kódu.

Pomôžeš nám písať technicky vyladený kód, optimalizovať aplikácie a zároveň dodržiavať osvedčené postupy v životnom cykle vývoja softvéru. Zároveň veríme, že si dokážeš prevziať “vlastníctvo” domény s týmito projektmi spojené.

Čo od Teba očakávame?

● Navrhovanie vlastného riešenia vyvíjanej problematiky tj. prevziať zodpovednosť za riešenie.
● Schopnosť pracovať v tíme onsite a aj remote tj. dôverovať v spoluprácu.
● Schopnosť pracovať s gitom tj. mať skúsenosti s code-review.
● Pracujeme agilne, takže by si mal mať základné skúsenosti s vývojom pomocou frameworkov Kanban a Scrum.
● Mal by si byť odvážny developer so schopnosťou sústrediť sa onsite či remote, byť otvorený novým nápadom a rešpektovať kód členov tímu :)

Programovať a pracovať budeš hlavne s:
● Samozrejme s PHPečkom spojený s frameworkami Symfony, Nette a ich nadstavbami Sonata, či Laravel.
● Frontend pomocou HTML & CSS popr. nejaký ten JS sa občas objaví.
● Na ukladanie dát používame relačné, ale aj nerelačné databázy (MySQL, Elasticsearch)
● Projekty máme cez Gitlab CI/CD prepojené s automatickým testovaním a nasadzovaním
● Na “sledovania” vývoja používame Jira
● Na každodennú komunikáciu Slack a Google Suite

○ práca na rôznorodých stabilných projektoch
○ necháme ti priestor, aby si navrhol a vyvíjal vlastné riešenia a držal kvalitu kódu
○ môžeš sa zúčastniť prednášok a konferencií , či už ako návštevník/čka alebo aj ako prednášajúci/a
○ budeš sa vzdelávať
○ môžeš s nami športovať (Multisport karta, účasť na rôznych behoch, bicyklovačkách)
○ mať skvelú komunitu kolegov(chaty, party, hackathony, konferencie, grilovačky, firemné raňajky, interný bufet, cyklodieľňu )
○ utužovanie kolektívu napríklad pri volejbale, turistike alebo pri pive

Najprv si na osobnom rozhovore prejdeme tvoje skúsenosti a ty sa nás popýtaš, čo ťa zaujíma, aby sme zistili, či sa k sebe hodíme. Potom ti pošleme zadanie na vypracovanie a na základe jeho riešenia môžeš očakávať našu odpoveď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Firemná kultúra v BOOTIQ je neformálna a uvoľnená tzv. garážového typu, čím chceme podporiť kreativitu, tímovost a odvahu, aby kolegovia prirodzene spolupracovali, vzájomne sa rozvíjali a posúvali ďalej. Pri hľadaní nového člena do partie sa u nás hľadí nielen na skúsenosti, ale aj vášeň pre danú technológiu, chuť pracovať na unikátnych projektoch a rozvíjať sa. Dôležité je, či kandidát zapadne do našej kultúry ako tímový hráč a či mu vyhovuje dynamický spôsob práce a rôznorodosť. V závislosti od typu projektu ponúkame možnosť pracovať z domu, na strane klienta, či z kancelárie z Bratislavy, Nitry, Trenčína, Popradu, Prahy, Brna, Plzni, Ostravy, Olomouca alebo Jihlavy.

BOOTIQ je členom INTEFI CAPITAL, lokálnej skupiny s medzinárodnou pôsobnosťou.
Vyvíjame software pre firmy, ktoré hľadajú individualizované riešenie pre svoju internetovú budúcnosť vo svete BI, financií, e-commerce alebo IoT.

Akvizíciou EEA s.r.o. narástol BOOTIQ tím v rámci celej skupiny na viac ako 400 vývojárov a ročné tržby skupiny presiahnu 16 miliónov eur. Skupina tak dosiahla veľkosť, pri ktorej dokáže realizovať rozsiahle IT projekty pre klientov nielen v Českej a Slovenskej republike, ale aj v celej strednej Európe.
Postupne sa k skupine pridala pražská digitálna agentúra Blueberry alebo spoločnosť Novasoft, ktorá v Česku patrí k lídrom v dodávke SAP technológií. Akvizíciami softvérových spoločností rozširuje spoločnosť portfólio svojich služieb a v súčasnosti obsluhuje viac ako 200 klientov.

KLIENTI:
Medzi spokojných zákazníkov patria aj velkí hráči na trhu ako T-Mobile, Plzeňský Prazdroj, GTS Alive - ISIC, Škoda, Unipetrol, Zoot, Raiffeisenbank, Allianz, Telco, či subjekty štátnej správy.

Firemná kultúra v BOOTIQ SK je neformálna a uvoľnená tzv. garážového typu, čím chceme podporiť kreativitu, tímovost a odvahu, aby kolegovia prirodzene spolupracovali, vzájomne sa rozvíjali a posúvali ďalej. Pri hľadaní nového člena do partie sa u nás hľadí nielen na skúsenosti, ale aj vášeň pre danú technológiu, chuť pracovať na unikátnych projektoch a rozvíjať sa. Dôležité je, či kandidát zapadne do našej kultúry ako tímový hráč a či mu vyhovuje dynamický spôsob práce a rôznorodosť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4023322  Megjelentetés dátuma: 21.3.2022  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac