Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Procesný inžinier - zlievareň

Booster Precision Components (Povazska Bystrica) s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacfinálna výška mzdy aj podľa praxe a skúseností vybraného kandidáta;

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Príprava zloženia receptov pre výrobu (žiaruvzdorná oceľ);
* Príprava pracovných inštrukcii a postupov pre výrobu;
* Monitoring a kontrola výrobných procesov (30% dennej práce);
* Analýza, kontrola a zlepšovanie výrobných procesov;
* Stanovovanie životnosti a spotreby technologických častí (nástrojov, materiálov..);
* Podpora ostatných oddelení;
* Spolupráca pri zavádzaní nových projektov;
* Plnenie operatívne pridelených úloh na oddelení inžinieringu;

* pracovná zmluva na dobu neurčitú;
* práca v stabilnej spoločnosti;
* dochádzkový bonus, zimná a letná odmena;

Ďakujeme za váš záujem o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

V prípade záujmu pre viac informácii volajte:+421 940 510 427

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske/metalurgia/zlievarenstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

* Znalosť procesov v zlievarenskej výrobe;
* Samostatnosť;

Booster Precision Components (Povazska Bystrica) s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Booster. V Považskej Bystrici sa venujeme hutníckej výrobe a obrábaniu kovov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3988564  Megjelentetés dátuma: 12.1.2024  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac