Можливість для людей з України

Inžinier pre presné liatie

Booster Precision Components (Povazska Bystrica) s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka, Považská Bystrica
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca na nových projektoch (presné liatie)
- Posúdenie vyrobiteľnosti a výpočet kapacít
- Vývoj a riadenie technologických postupov
- Dohľad nad plynulým priebehom jednotlivých krokov pri presnom liatí
- Optimalizácia procesov a návrhy na zlepšenie

- Príspevok na tretí dôchodkový pilier
- Dochádzkový bonus
- Finančné príspevky pri pracovných a životných jubileách
- Dovolenková odmena

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické, metalurgia

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Skúsenosti s presným liatím (podmienkou)
- Znalosť materiálov
- ProCast - výhoda
- Organizačné a komunikačné schopnosti
- Samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť

Booster Precision Components (Povazska Bystrica) s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Booster. V Považskej Bystrici sa venujeme hutníckej výrobe a obrábaniu kovov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3774800  Megjelentetés dátuma: 20.4.2022  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac