Manažér výroby /zlievareň/

Booster Precision Components (Povazska Bystrica) s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka, Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
1 800 EUR/mesiacKonečná výška mzdy sa bude odvíjať od konkrétnych skúseností daného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie a koordinácia podriadených zamestnancov oddelenia výroba /zlievareň/
Riadenie, kontrola, stanovovanie cieľov pre projekty
Reprezentovanie spoločnosti pred zákazníkom v otázkach kapacity, akčných plánov
Strategické plánovanie
Zodpovednosť za zabezpečenie plynulého chodu výroby
Reportovanie výsledkov nadriadenému zamestnancovi - plant managerovi spoločnosti
Riešenie operatívnych problémov týkajúcich sa jednotlivých projektov
Kontrola nákladov podriadených oddelení
Neustále identifikovanie oblastí na zlepšenie a zefektívnenie procesov
Kontrola a evidencia dochádzky
Hodnotenie podriadených zamestnancov

stabilné zamestnanie a istota pravidelného príjmu
príspevok na DDS
dochádzkový bonus
finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa a pod.

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis v slovenskom a v anglickom jazyku spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Technická zručnosť, schopnosť rozhodovať, komunikačné zručnosti, organizačné schopnosti. Výhodou je pracovná skúsenosť so zlievarňou.

Booster Precision Components (Povazska Bystrica) s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Booster. V Považskej Bystrici sa venujeme hutníckej výrobe a obrábaniu kovov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3557090  Megjelentetés dátuma: 2.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac