Obchodný zástupca pre región Žilinský a Trenčianský kraj

BONAVITA SERVIS spol. s r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.08.2019 resp. dohodou
základná mzda 550 € plus variabilná zložka od 550 EUR/mesiac a viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Udržiavanie vzťahov s odberateľmi, prípadne vyhľadávanie nových, prezentácia noviniek, získavanie objednávok v maloobchode, veľkoobchode, supermarketoch a hypermarketoch,
Riešenie obchodných prípadov, sledovanie a urgencia pohľadávok. Vedenie obchodnej a administratívnej agendy.
Koordinácia s inými oddeleniami spoločnosti.
Očakávame, že obchodný zástupca bude pracovať na dosiahnutí cieľov našej spoločnosti a na posilnení pozície našej spoločnosti na trhu.

Perspektívne zamestnanie a možnosť pracovať v úspešnej spoločnosti,
Motivujúce pracovné ohodnotenie,
Možnosť osobného rozvoja,
Automobil na služobno-súkromné použitie,
Mobilný telefón.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, tešíme sa na Váš životopis s fotografiou na uvedenej mailovej adrese: [email protected]
Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov spĺňajúcich všetky požiadavky, ktorých pozveme najneskôr do 7 pracovných dní na osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodného zástupcu - potraviny, FMCG

Počet rokov praxe

1

Trvalé bydlisko v oblasti ŽILINA a veľmi blízke okolie (do 15 km)! alebo MARTIN a veľmi blízke okolie (do 15 km)!
Dobré vystupovanie a obchodného ducha.
Vodičské skúsenosti,
Hľadáme človeka activného, zodpovedného, poctivého, s chuťou do práce, komunikatívneho, veselého, plného životného optimizmu, otvoreného a schopného rásť v dobrom tíme.

Česko-Slovenská spoločnosť, najväčší výrobca cereálií a trvanlivých pekárskych výrobkov v CE zaoberajúca sa výrobou, dovozom a vývozom potravín pre racionálnu výživu značiek BONAVITA, DOBRÝ ŽIVOT, ACTIVE, KVÁSKOVÝ KNÄCKEBROT, ZAJÍC, DOBRÁ VLÁKNINA, DOBRÁ KAŠE, MOGADOR,

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1013928  Megjelentetés dátuma: 19.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná mzda 550 € plus variabilná zložka od 550 EUR/mesiac a viac