Operations Specialist v Bolte - elektrické kolobežky

Bolt Services SK s.r.o.

Miesto práce
Staré Grunty 18, Karlova Ves
Mzdové podmienky (brutto)
1 570 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na Slovensku predstavíme elektrické kolobežky, a tak hľadáme šikovného prevádzkového špecialistu (Operations Specialist), ktorý bude denne prichádzať do styku s prevádzkou elektrických kolobežiek: organizáciou zberu, nabíjania a následného rozmiestňovania.

Poďme spolu vybudovať budúcnosť dopravy!

V novej práci budeš:
-Pomáhať nadriadenému (Operations Manager) s prevádzkou elektrických kolobežiek Bolt
-Vytvárať a optimalizovať procesy – efektivita je našou prioritou; pomôžeš nám nájsť ten najefektívnejší spôsob riadenia kolobežiek
-Analyzovať dáta – budeš sledovať metriky engagementu, kvality a utilizácie, aby boli kolobežky vždy v správnom čase na správnom mieste
-Spravovať kolobežky – budeš dozerať na to, aby mali cestujúci k dispozícii kolobežky vždy v tej najvyššej kvalite
-Podieľať sa na formulácii stratégií na zvýšenie efektívnosti a riešiť rôzne druhy prevádzkových komplikácií

-Motivačný plat a akciové opcie spoločnosti
-Žiadne korporátne maniere - na toto sme príliš rýchli
-Osobnostný rast v jednom z najrýchlejšie rastúcich start-upov v Európe
-Práca s motivovaným a talentovaným medzinárodným tímom
-Flexibilná pracovná doba
-Zmysluplná práca - budete mať vzácnu príležitosť vytvárať produkt, ktorý používajú milióny ľudí na celom svete

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky:
-1-3 ročná skúsenosť a analytické a strategické myslenie (podmienkou je výborná znalosť Excelu)
-Skvelé komunikačné a vyjednávacie schopnosti
-Aby Ťa 20 prekážok denne nezastavilo
-Nadšenie pre nové technológie
-CV v anglickom jazyku

Toto veľmi oceníme:
-Skúsenosti v odvetviach zdieľanej ekonomiky, technológií, dopravy, start-upu alebo dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
-Skúsenosti s uvedením produktu na trh alebo podnikaním

Bolt je jedným z najrýchlejšie rastúcich start-upov na svete s viac ako 150 miliónmi spokojných zákazníkov v 45+ krajinách. Spoločne tvoríme budúcnosť prepravy - aplikáciu slúžiacu ako na privolanie odvozu, tak na objednávku jedla v jednom a dalšie. A to všetko takým spôsobom, ktorý teší všetkých z nás - rýchlo, výhodne a dostupne pre každého.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3840420  Megjelentetés dátuma: 6.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 570 EUR/mesiac